Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: B 791 MIH
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Jurnal de Bord
Megane RS
Salutare tuturor,va prezint noua mea masina un Renault Megane 1 hatchback facelift din 2002 cu 168.000km,motorizare 1.6 16v.Ca si dotari are A/C,geamuri electrice si oglinzi electrice.
MoneyTalks
Sa o folosesti cu placere, fara evenimente
Megane RS
Multumesc
VladSoare
Frumos. Pe vremea cînd era modelul ăsta în vogă îmi plăcea la nebunie, dar nu mi-l permiteam. Visam să mi-l permit cîndva. Mi-au spulberat însă toate visele cînd au decis să-l omoare și să-l înlocuiască cu hidoșenia aia de Megane 2, de care nu m-aș fi apropiat nici mort.
E o mașină frumoasă chiar și după standardele de azi. N-ai zice că-i un design de-acum douăzeci de ani.
b06fcn
S-o stapanesti sanatos, e o masina care tine cu casa daca e ingrijita cu un minim de atentie.
Plus ca e confortabila la drum intins si, fiind hatchback ai garantia unei calitati sporite fata de Classic-ul de Turcia, care e si ala OK daca e ingrijit corespunzator.
Personal i-as scoate stickerele alea de pe ea si suportii de numar, e o masina care meritavun clean look.
VladSoare
La suporturile de numere n-aș renunța de tot, ci doar le-aș înlocui cu unele normale, negre.
Megane RS
Va multumesc
cj98czh
O masina foarte simplu construita si foarte foarte fiabila.
Megane RS
Salutare,revin cu cateva poze mai recente. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.