Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vopsire masina :(
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
conducDACIA
Salut mi-am luat si eu permisu de 5 zile si am cumparat si o masina de la un vecin ( cei drept nu sa mai mers cu masina asta de vreo 1 an si a ruginit pe ici pe colo ) si nu gasesc un vopsitor sa imi vopsesc masina...vreau sa o vopsesc sa nu am treana cu ea 2-3 ani..stiti pe cineva vreun meserias ? dar vreau sa fie incaperea in care o vopseseste sa fie incalzita.....

multumesc

thegodsglory
pai mergeti dvs la o vopsitorie cu cuptor , acolo camera e incalzita garantat wink.gif si costa numai 10-12 mil
axel
QUOTE(thegodsglory @ 16 Dec 2005, 00:03)
pai mergeti dvs la o vopsitorie cu cuptor , acolo camera e incalzita garantat wink.gif si costa numai 10-12 mil
*


daca vrei vopsitorie sa iasa bine si la cuptor eu fac acest lucru.costa cam 7-8 mil cu totu(manopera,cuptor,materiale)astept pm daca te intereseaza.
Dreamer
7-8 mil ... foarte putin ... eu am fost la o vopsitorie care are in dotare si cuptor pentru culorime metalizate si mi-au cerut 17 mil huh.gif
maxiK
exista o vopsitorie cu cuptor si toate cele vis a vis de Autogara Filaret. Intrarea este pe Str. Cutitul de argint.
Pe tipul care se ocupa de cabina il cheama "Nea Gabi"
Eu am vopsit, acum ceva timp(2-3 ani), fosta berlina acolo si am fost multumit.
axel
0723157321 e nr meu in cazul in care nu ai primit pm.astept tel de la tine.
axel
eu v-am raspuns la pm la toti cei care mi-au dat.cei care nu au primit sa nu ezite sa foloseasca telefonul
thegodsglory
QUOTE(axel @ 16 Dec 2005, 01:24)
daca vrei vopsitorie sa iasa bine si la cuptor eu fac acest lucru.costa cam 7-8 mil cu    totu(manopera,cuptor,materiale)astept pm daca te intereseaza.
*



pret fff bun.
chiar ieri am intrebat de vopsitorie (fac la primavara) si mi s-a spus textual: e f buna dar cere mult: 15mil manopera DAR da jos chedere, face-drege....
dupa faza cu 15 mil mi s-a "diluat" auzul si aveam in minte doar 'cum p.ana mea 15mil pt o dacie alba?!?!?!
asa ca la primavara scotocesc dupa postul asta si ma ai de client wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.