Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sondaj de opinie.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Adrian13
Nu stiu daca s-a mai deschis un astfel de topic dar tot se vorbeste la Tv ca nu stiu cine a scazut sau a crescut ca ala nu mai intra in parlament.Avind in vedere ca eu si poate multi dintre noi n-au incredere in ce spun aia la TV am deschis sondajul sa vad cam cum ar sta treaba.Stiu ca e irelevant sondajul dar formeaza o opinie.
costi
un sondaj de opinie are regulile lui; asta pe care-l propui tu aici nu le indeplineste sigur; ia-o pe Madalina consilier si revino!
Adrian13
Ok mersi pentru sfat.Uau Vadim si Bela sunt primii votati.Ce potrivire fericita radmasa.gif
Ake
GiGi e baiat finut, citit, cultivat, am vazut ca se pricepe si la critica de teatru, e patriot, un mare filantrop. Daca maine ar fi algeri sigur l-as vota.

P.S. Alegeri pentru ce?
tatabobu
Pentru "care sa nu mai participe in veci la alegeri"
PS: votez Altu'
andu911
Trebuia sa pui Geoana, nu Nastase.... wink.gif
BAD_MF
Cine naiba voteaza cu vadim..becali chiar si nastase?? Base, nu e el perfect, dar e raul cel mai mic!
ghc
Eu am votat cu Vadim. Care-i problema?
BAD_MF
Bravo tie! si in acelasi timp NO COMMENT! radmasa.gif
madalina
Daca vrei tu sa vezi cum sta treaba, fa un chestionar adevar, ia un esantion ce corespunde caracteristicilor sociale ale populatiei cu drept de vot, apoi aplica un chestionar.

Tinand cont de faptul ca populatia din mediul rural, cea mai activa la vot, are acces nelimitat la net, sunt convinsa ca iti poti forma o opinie pe baza unui fapt irelevant wacko.gif
Adrian13
QUOTE
Ake,16 Dec 2005, 10:58
GiGi e baiat finut, citit, cultivat, am vazut ca se pricepe si la critica de teatru, e patriot, un mare filantrop. Daca maine ar fi algeri sigur l-as vota. radmasa.gif  radmasa.gif  radmasa.gif
.
Ma e mai bine decit am crezut.Rezultatele cam seamana intre ele.Adica forum>TV. Pe locul 1 e tot Matrozul.Vad insa ca Nastase,Vadim,si Razboinicul Luminii radmasa.gif sunt la egalitate.
andu911
nu va mai atacati intre voi...faceti cumva si bagati-l pe Geoana, ca are mai multe voturi decat Nastase...iar Nastase nu va mai candida.
Nu sunt PSD'ist...dar e corect sa faceti sondaj cu cine trebuie...bine ca nu l-ati pus pe Mitrea laugh.gif
argon
QUOTE(madalina @ 16 Dec 2005, 13:18)

Tinand cont de faptul ca populatia din mediul rural, cea mai activa la vot, are acces nelimitat la net, sunt convinsa ca iti poti forma o opinie pe baza unui fapt irelevant wacko.gif
*




Cu alte cuvinte destinele noatre sunt conduse de tarani(oamenii care locuiesc la tara)

Dintre toti enumerati in sondaj, Vadim pare cel mai capabil si potrivit tarii in care traim.... mellow.gif
dacicuss
L.E.: am sters
aiurea blink.gif
Adrian13
QUOTE
quote=argon,16 Dec 2005, 13:42
Cu alte cuvinte destinele noatre sunt conduse de tarani(oamenii care locuiesc la tara)

Dintre toti enumerati in sondaj, Vadim pare cel mai capabil si potrivit tarii in care traim.... mellow.gif

Nu dar sunt si ei cetateni ai tarii si un factor decizional important.Cit despre Vadim si eu cred ca ar fi cel mai potrivit. gun3.gif
andu911
ce bine ar fi sa gandeasca tot poporul ca membrii de aici...numai ca realitatea e alta... sad.gif
costi
VADIM, VADIM, VADIM
inchideti naibii topicul asta
RUDOTEL, RUDOTEL, RUDOTEL
Adrian13
Acuma stim cine o sa fie primul mitraliat gun3.gif daca o sa iasa Vadim la putere.O sa-ti dea Vadim gloantele fara numar,fara numar. radmasa.gif radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.