Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] curatenie in garaj
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
daniellu
Va salut,
Dupa vanzarea Lagunei se face curatenie in garaj. Sunt multe promise cunostintelor posesoare de acest model, repere asupra carora nimeni nu si-a exprimat dorinta sunt puse la vanzare acum pe forum:
- bare transversale - 2 bucati in stare foarte buna, utilizate de vreo 3 ori (cazare/decazare, duc trolere grele !!!) = 80 lei ambele;
- tunel Laguna 1 (si cu cotiera) - are si scumiera si pe el, niste gauri laterele de la o priza 12v, o gaura deasupra de la ....asa am luat masina la vremea aia acum vreo 10 ani = 60 lei;
- panouri usi Laguna 1 faza 2 - atentie, cele de pe fata au un model, cele de pe spate altul. Eu am schimbat interiorul masinii, cand mi-au ajuns am depistat ca aceste elemente sunt de texturi diferite,nu au mai fost montate. Toate 100 de lei, pe bucata 40. Sunt in stare foarte buna. Cele de pe spate sunt identice, n-a mai incaput poza si la al doilea.
Mai am doua bobine de inductie (pentru Laguna 1 cu motor Volvo), masina functiona perfect cu ele. Una are o microfisura. A fost un moft de-al meu in a le inlocui, 50 lei bucata. Pot pune poze cu ele doritorilor. Ptr. zona Moldovei va pot asigura transport, in rest va descurcati.
Discutii pe PM, voi incerca sa intru cat mai des.
daniellu
Pentru moment barele se scot de la vanzare, par a veni si la noua achizitie.
Ptr. restul anuntul ramane valabil.
daniellu
Barele le voi pune pe Ford.
Restul reperelor raman la mezat.
Negociabil.
daniellu
up.
Totul extrem de negociabil.
daniellu
valabil
daniellu
up
daniellu
Faceti o oferta, altfel le duc la tomberon !
daniellu
Up !
daniellu
up
daniellu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.