Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1310 Li 2001
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tynn
Intrucat am achizitionat de curand un Logan, am hotarat sa vand vechea berlina, cu care mi-am facut treaba mai bine de 6 ani ( sunt al doilea proprietar pe carte). Are 108.000 km ( reali), se poate verifica usor acest lucru - 3 din cei 4 pivoti ai masinii sunt cei originali, nituiti. Si cam restul bucselor sunt tot cele de fabrica, masina fiind condusa civilizat, pe asfalt, nu pe camp sau drumuri pietruite. Ca dotari suplimentare, are pe ea alarma functionala + inchidere centralizata si radiocasetofon cu boxe fata. De asemenea, are si instalatie GPL, cu un consum excelent, de 8-9 l/100km, insa aceasta e montata de mine si nu e omologata (insa am mers 6 ani fara probleme, fiind montata cu simt de raspundere, asemenea montatorilor autorizati).
Interiorul e foarte ingrijit si curat, a avut huse si tapiteria e in stare excelenta pentru anii ei. Ceasuri bord, umini, ventilator climatizare, dezaburire luneta - toate functionale. Acum max 2000 de km, la inceputul verii, au fost schimbate uleiul si filtrul de aer, cat si bujiile (Brisk, speciale pt GPL). Exterior se prezinta decent, are rugina doar la aripile fata si putin pe la usi capote. Dedesubt e in stare foarte buna, nu e deloc atacata. Motorul si cutia merg foarte bine, franele sunt de asemenea beton. ITP-ul este valabil pana la sfarsitul lunii iulie 2018.
Sincer, nu as vinde-o, dar am 3 masini la momentul actual si trebuie sa scap de una...
Pretul de vanzare este de 500 euro, USOR discutabil, deci, accept doar oferte de bun simt. E o masina in stare foarte buna pentru anii ei si nu o dau de caruta, pt a fi bagata pe camp.
Poate fi vazuta in Techirghiol (jud.Constanta). Tel. contact 0724.445.073.
tynn
up!
tynn
up!
tynn
up!
tynn
up!
tynn
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.