Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pierdere lac
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Probleme tehnice - Dacia Logan
Anina
Phuu, azi am constatat cu stupoare si surprindere ca așa hodoronc tronc de pe portiune cât 2 palme de pe plafon plus o bucata de pe portbagaj mi-a sărit lacul. Jale cu J de la kilometru. Nu am apucat să fac poze că s-a lăsat seara. Care i fi cauza nu stiu. Oare trebuie sa vosesc ambele elemente cu totul?
Anina
Revin cu poze
flavyus1987
Aceiasi problema exista si la modelele noi.A patit-o un coleg la spalatorie sub ochii mei.Faza s-a repetat si a doua oara.
De fiecare data a rezolvatat pe garantie
Anina
La mine nu se pune problema de garantie. E dusa de mult. Deci trebuie vopsit tot elementul? Si daca o lasa asa pana la primăvară ce se pate întampla?
DR.M
La Loganul meu din semnatura, tot rosu, se duce lacul de mai bine de doi ani. A inceput pe capota, mai nou s-a descuamat pe suprafete mici pe mai multe elemente. Vopseaua inca rezista. Cand rugina va gaurii tabla, voi vinde (la fier vechi) masina si voi lua una SH buna, la pretul unui Logan nou si "bun".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.