Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
owy_2010
Masina este intr o stare excelenta, intretinuta,cu cewa dotari, inchidere centralizata din cheie, airbag sofer, geamuri electrice fata, jante aluminiu echipate cu cauciucuri de iarna, baterie varta, radio cu usb , are kilometri putini 85000 maxx, sunt reali, se poate verifica in service.
Masina se vinde datorita faptului ca nu mai are cine o conduce, soferul decedand acum o saptamana.,.. si e pacat sa rugineasca in parcare
pretul de vanzare 1350 euro, negociabil
owy_2010
QUOTE(owy_2010 @ 17 Dec 2017, 20:44)
Masina este intr o stare excelenta, intretinuta,cu cewa dotari, inchidere centralizata din cheie, airbag sofer, geamuri electrice fata,  jante aluminiu echipate cu cauciucuri  de iarna, baterie varta, radio cu usb , are  kilometri putini 85000 maxx, sunt reali, se poate verifica in service.
Masina se vinde datorita faptului ca nu mai are cine o conduce, soferul decedand acum o saptamana.,.. si e pacat sa rugineasca in parcare
pretul de vanzare 1350  euro,  negociabil
*


up... scadem pretul cu 50 euro
owy_2010
QUOTE(owy_2010 @ 19 Dec 2017, 14:24)
up... scadem pretul cu 50 euro
*


proprietara masinii e dispusa sa mai lese la pret, azi m-a sunat si a zis ca ea chiar nu doreste ca masina sa ruginesca in parcare, astfel ca mai scade pretul cu 100 euro
masina este in vaslui, are baterie noua varta, motorul e cel de la renault, nu are kilometri multi si e destul de ingrijita
nici cauciucurile nu arata rau, fiind luate si ele la inceputul anului
totusi cn e interesat , asigur ca nu bate drumul degeaba, asta in cazul in care nu doreste alta marca de masina
dar ca solenza, isi face garantat banii wink.gif
daca stia bietul om ca moare, mai baga el bani in masina?
specific ca masina nu era de vanzare, daca traia omul, dar in situatia de fata nu are cine o folosi, , chiar e pacat de ea, iar femeia e batrana si ea, si a zis ca nu are de gand sa de a de scoala de soferi la varsta asta
sunati cu incredere wink.gif
owy_2010
QUOTE(owy_2010 @ 20 Dec 2017, 15:09)
proprietara  masinii e dispusa sa mai lese la pret, azi m-a sunat si a zis ca ea chiar nu doreste ca masina sa ruginesca in parcare, astfel ca mai scade pretul cu 100 euro
masina  este in vaslui,  are baterie noua varta, motorul e cel de la renault, nu are kilometri multi si e destul de ingrijita
nici cauciucurile nu arata rau, fiind luate si ele la inceputul anului
totusi cn e interesat , asigur ca nu bate drumul degeaba, asta in cazul in care nu doreste alta marca de masina
dar ca  solenza,  isi face garantat banii wink.gif
daca stia bietul om ca moare,  mai baga el bani in masina?
specific ca masina nu era de vanzare, daca traia omul,  dar  in situatia de fata  nu are cine o folosi,  , chiar e pacat de ea,  iar femeia e batrana si ea, si a zis ca nu are de gand sa de a de scoala de soferi la varsta asta
  sunati cu incredere wink.gif
*


excl.gif mai lasam din pret 50 euro, in speranta ca vreun daciot o sa o adopteze
credeti-ma, merita up.gif
bossake
un lucru f important,masina este pe numele proprietarei? sau a fost pe numele defunctului caz in care nu se poate face vanzarea in acte.
owy_2010
QUOTE(bossake @ 22 Dec 2017, 18:14)
un lucru f important,masina este pe numele proprietarei? sau a fost pe numele defunctului caz in care nu se poate face vanzarea in acte.
*


sal, ff buna intrebarea, de aceea am pus si poza cu certificatul sa se poata vedea e pe numele femeii masina, o cheama valentina, se poate vedea
deci in privinta actelor stati linistiti , e ok
stiu ce vorbesc, eu am a 3 masina, asa ca stiu cum sta treaba.
referitor la masina , pot zice ca de un an de cand am renuntat la dacia 1310, am alta masina skoda , intradevar e o diferenta mare , dar specific ca daca , era sa trec de la dacie la solenza, eu as fi luat-o fara retinere, masina fiind pe injectie, motorul renault care e si pe loganuri, iar zic eu ca ca pret e ok.
si cn cunoaste poate vedea ca nu are ce reprosa
in motor nici nu sa umblat
ca are km putini
fara jocuri, sau defecte ascunse
uitati huse la comanda, jante la comanda , bateria abia schimbata, pregatita chiar de iarna
este adevarat ca domnul traia cu dna dupa ce sa despartit de prima femeie, si nu s-au mai casatorit.
si au trait asa vreo 15 ani, cred,
owy_2010
QUOTE(owy_2010 @ 22 Dec 2017, 19:44)
sal, ff  buna intrebarea, de aceea am pus  si poza cu certificatul sa se poata vedea e pe numele femeii masina, o cheama valentina,  se poate vedea
  deci in privinta actelor stati linistiti , e ok
stiu ce vorbesc, eu am a 3 masina, asa  ca stiu cum sta treaba.
referitor la masina , pot zice ca de un an de cand am renuntat la dacia 1310, am alta masina skoda , intradevar  e o diferenta mare ,  dar specific ca daca , era sa trec de la dacie la solenza, eu as fi luat-o  fara retinere, masina fiind pe injectie, motorul renault  care e si pe loganuri, iar zic eu ca ca pret e ok.
si cn cunoaste poate  vedea ca nu are ce reprosa
in motor nici nu sa  umblat
ca are km putini
fara  jocuri, sau defecte ascunse
uitati  huse la comanda,  jante  la comanda , bateria abia schimbata, pregatita chiar de iarna
este adevarat  ca domnul traia cu dna  dupa ce sa despartit de prima femeie, si nu s-au mai casatorit.
si au trait asa vreo  15 ani,  cred,
*


bday.gif party.gif oferta de craciun, pret 1100 euro, in lei 5100 lei up.gif
ca sa fie rotund pretul, 5000 lei, asta da oferta
CRACIUN FERICIT, tuturor wink.gif
owy_2010
QUOTE(owy_2010 @ 25 Dec 2017, 10:40)
bday.gif  party.gif  oferta de craciun, pret  1100 euro,  in lei  5100 lei up.gif
ca sa fie rotund pretul,  5000 lei,  asta da oferta
CRACIUN FERICIT,  tuturor wink.gif
*


nimeni interesat?
nu e bun pretul?
excl.gif
atunci cat se ofera? biggrin.gif
repet masina la care nu ai cei reprosa?
owy_2010
QUOTE(owy_2010 @ 26 Dec 2017, 21:23)
nimeni interesat?
nu e bun pretul?
excl.gif
atunci  cat se ofera? biggrin.gif
repet masina la care nu ai cei reprosa?
*


ultimul pret , 1000 euro
up.gif
owy_2010
QUOTE(owy_2010 @ 17 Dec 2017, 20:44)
Masina este intr o stare excelenta, intretinuta,cu cewa dotari, inchidere centralizata din cheie, airbag sofer, geamuri electrice fata,  jante aluminiu echipate cu cauciucuri  de iarna, baterie varta, radio cu usb , are  kilometri putini 85000 maxx, sunt reali, se poate verifica in service.
Masina se vinde datorita faptului ca nu mai are cine o conduce, soferul decedand  si e pacat sa rugineasca in parcare
pretul de vanzare 1000 euro,  negociabil
*

owy_2010
QUOTE(owy_2010 @ 29 Dec 2017, 22:13)

*


multumim de gazduire, dar anuntul se poate sterge, masina a luat-o un pasionat de masini romanesti. up.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.