Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inspectie tehnica
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
balex
Am auzit de la un coleg de servici cum ca de anul viitor masinile care trec de o anumita varsta nu vor mai putea face itp-ul (nu li se va mai acorda). Stie cineva ceva de chestia asta sau e doar poveste de adormit soferii?
argon
QUOTE(balex @ 29 Dec 2005, 10:02)
Am auzit de la un coleg de servici cum ca de anul viitor masinile care trec de o anumita varsta nu vor mai putea face itp-ul (nu li se va mai acorda). Stie cineva ceva de chestia asta sau e doar poveste de adormit soferii?
*



radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif oricum nu se acorda din prima la masinile de o anumita varsta fara cotizatie...ce e nou in asta?
ionutctn
Mai eu nu stiu nimic despre asta dar daca tot se discuta aici despre ITP pot sa spun ca o mica atentie nu strica......deh obicei romanesc
argon
Ionut, editeaza repede, ca mai iei si warn si iti si dispare postul... blink.gif
amc
Care e "desteptul" care a zis asta?
ce aia cu masini vechi de valoare ,mai scumpe decat alea noi,ce ar face?
o lege de genul asta nu va fi posibila niciodata cu atat mai mult ca intram in UE!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.