Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intrebare - Vanzare dacia logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Diverse - Dacia Logan
TNA
Salut, as dori sa mi vand si eu masina dar nu prea am idee cam cu cat o pot pune la vanzare .

Masina e Logan din 2007 1.4 mpi

44.000 Km

Geamuri electrice fata

Casetofon + boxe fata - spate

Inchidere centralizata

Nu are AC

Multumesc
AR-18-MOS
Poze? Stare? Carnet de service? Service facut complet in reprezentanta?
einstein1984
mult service a vazut in 44000 km.... are cheltuieli mari in curand (distributie, discuri, placute etc), rugina ? ar trebui sa fie vreo 2000 de euro minim
Aerius
Esti foarte optimist, zic eu, dar poate incerca cu 2.000 sa aiba de unde sa scada
Iulikk
Fara aer conditionat nu o ia nici dracu smile.gif .
einstein1984
7000 de euro la 44 000 km da cam 0.74 bani pe Km, cu asigurare, impoozit, benzina, era mai ieftina ca cu taxiul
AR-18-MOS
QUOTE(Iulikk @ 6 Jun 2018, 11:31)
Fara aer conditionat nu o ia nici dracu smile.gif .
*


Point taken! O s-o dea la pret de iPhone X. E modelul Preferance, deci doua dotari: geamuri electrice fata si servodirectie.
Iulikk
Sefu meu avea un Logan 1 Facelift tot preference. Avea 25000km din 2009. A refuzat acum 1 an 9000 de lei pe el. Abia l-a vandut dupa 1 an cu 7000 de lei.
Catalin S.
Astfel de variante / mașini merg mult mai bine date la Programul Rabla, în ideea că dacă vrei să le vinzi singur ca să iei bani cash, nu iei mare lucru pe ele, deci nu reprezintă o afacere.

*asta desigur, în cazul în care se găsesc doritori

Așadar... Rabla, cred că se "pretează" cel mai bine!

Sau poți merge pe varianta "dată unui prieten / rudă" cuiva care știe mașina, care cunoaște vânzătorul, implicit merge pe încredere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.