Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 2 berlina 1.9 131cp 6 viteze
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aden
Renault Megane 2 berlina an fabricatie 2008, motor 1.9 diesel 131cp / 6 + 1 viteze, cumparata de noua din Romania, eu sunt al 2-lea proprietar de la 155.000km si pana in prezent (207.000). Ca si dotari mentionez xenon din fabrica cu sistem de spalare a farurilor, scaune incalzite, jante pe 16 cu cauciucuri noi luate anul trecut, senzori lumina/ploaie, pilot automat cu butoane de reglaj pe volan, sistem audio cu HU Alpine + boxe Hifonics + subwoofer activ Juice A12, climatronic (i-am schimbat anul trecut freonul + igienizare), lame stergatoare Bosch Aero twin noi, schimbate in cei 4 ani de folosinta: egr, baterie, alternator, electromotor, radiator, furtun de intercooler si poate alte piese care nu imi vin acum in minte. Masina este proprietate personala din anul 2014. Are mici defecte optice normale pentru varsta ei. Pretul este negociabil in limita bunului simt. Nu doresc schimburi.
Masina se poate vedea in Bucuresti.
Accept si recomand test la reprezentanta.
Contact: Adrian 0722 722 725
espacern
Pune pretul...obligatoriu!
aden
Imi cer scuze smile.gif

Pretul este de 3400 EUR negociabil in limita bunului simt.


Adrian
Rusty25
Salut. Mai e valabil anuntul?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.