Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Modificare butoane climatizare
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Probleme tehnice - Dacia SuperNova
Cipri2412
Salutare grup,Am o super nova din 2003,Si as vrea sa modific butoanele de la climatizare,Vreau sa pun o Navigare pe ea si nu prea am loc,si as vrea sa modific din butoane,renunt la scrumiera si bricheta,si butoanele de la clima vreau sa le mut jos in locul la scrumiera si bricheta.A facut cineva acedt lucru?Help va rog sad.gif sad.gif
dan_4_stone
Da, se poate. Am vazut ca au mai facut unii modificarea asta, Ca mod de lucru general se demonteaza torpedoul, plasticul de sub cochilia volanului si lateralele consolei. Nu gasesc acum poze cu modificarea. Nu e foarte complicat, nu necesita cunostinte foarte avansate. Presupune multa rabdare si atentie deoarece plasticele sunt foarte rigide si casante si ceva timp de pierdut ...
Cipri2412
Am sa mai caut...Multumesc oricum cool.gif
dizzy
Pune si tu o un suport de telefon in bord , telefonul in dansul si de restul benzina.
Ii pui Navigatie, ii dublezi valoarea?!
Cipri2412
O fac pentru mine,Nu ii dublez nici.o valoare daca ii pun Navigatie...Imi plac mult aceste masini si vreau sa o fac dupa gust cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.