Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tinichigiu dacii in bucuresti?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
YellowOfThings
Salutare !

Am un renault 12 pe care vreau sa il reconditionez dar din pacate de cateva luni sunt blocat la tinichigerie. Nu am gasit pe nimeni care sa mai faca asa ceva , toti spun ca nu merita si ca nu vor sa o faca sau imi dau preturi astronomice (3000-4000 de euro doar tinichigerie fara vopsit sau altceva ). Stie cineva daca mai exista oameni care sa faca asa ceva ? Multumesc anticipat pentru ajutor !
4x4
Nu exista in bucuresti nimeni care sa faca o treaba buna pe bani putini, cauta in alta parte.
Uneori nu fac treaba buna nici pe bani multi, cam asta ar fi problema. Suma aia de 4000 de euro ar trebui sa includa sablat caroserie, materiale si manopera de vopsit. Cine a venit cu suma asta doar pentru sudat si indreptat, ori a vazut o caroserie care a fost consumata de un incendiu ori de obicei lucreaza pe ferrari de epoca. Ori e un tepar obosit.
PH-06-BOA
Pune ceva poze să se vadă cum arată, poate se rezolvă, și dă-mi și un email sau Fb Nelu Te
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.