Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Se mai ocupa adminii de forum?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Mr.NiceGuy1
Scriu aici pentru ca acesta este un cont nou si din lipsa de post-uri nu pot sa scriu in locul dedicat problemelor de forum.
Acum mai bine de o luna am cerut ajutor pentru recuperarea unui cont (Mr.NiceGuy), pentru ca nu m-am mai putut loga oricat am incercat.
Am trimis si un ticket si desi scrie ca in 24 de ore ar trebui sa primesc raspuns, nu am primit nici dupa aproape o saptamana.
Intreb si eu, se mai ocupa adminii de forum sa ajute userii cu una cu alta, sau sunt activi doar cand e vorba sa aplice sanctiuni?
Va multumesc.
gotty
Esti clona.

Ar sa fii banat! laugh.gif
valioglu
Se mai ocupa administratorii de forum sau se poate orice. Uite un anunt de unde poti sa cumperi acte false: https://www.daciaclub.ro/permis-de-conducer...md-t324069.html
Este posibil asa ceva?
espacern
Pentru situații unde regulamentul este încălcat se poate informa echipa de moderare prin folosirea funcției de raportare a postării....apasă pe butonul raport aflat jos in stânga si scrie despre încălcarea găsită!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.