Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dezmembrez renault megane 2.2 din 2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ciprianaldeabv
VAND piesele apartinand megane-ului personal din imagine.
Caroseria este deteriorata insa sunt foarte multe piese care pot fi utilizate, pentru cei care prefera piesele de origine si nu cele aftermatket. Masina am cumparat-o in luna noimebrie, am facut distributia, schimbul de filtre si ulei, insa din nefericire tatal meu a parasit zona carosabila datorita conditiilor meteo si costul reparatiei fiind prea mare, nu mai merita sa refac masina!
Deci, avem la vanzare:
- capota de motor, culmea, neatinsa
- interiorul, scaune, canapea spate cu cotiera, cotiera sofer, fete de usi (care pe fata au si buzunare), tot interiorul fiind curat si textil negru/gri
- volan imbracat in piele cu comenzi de pilot automat,
- ceasurile de bord care arata fiecare usa in parte care e deschisa, nu cel clasic care arata toate unsile deschise indiferent care e deschisa,
- clima, perfect functionala si afisajul ok, fara erori
- cd playerul care nu are nici o problema estetica sau de functionare, vine insotit de codul radio
- ruloul de portbagaj
- roata de rezerva
- cauciucurile de vara noi DOT 2018, pe 205 55 16, si jantele de aliaj de renault de origine gri deschis
- cauciucurile de iarna noi DOT 2018, cumparate in noiembrie Vredestein Snowtrac 5, cu dimensiunile 195 65 15
- 2 jante de aliaj pe 15, celelalte nu au supravietuit
- motorul diesel 1.5 dci , 106 CP injectie siemens-vdo
- cutie de viteze 6 trepte
- pompa de motorina (pompa de inalta)
- compresor AC
- plastice ornamentale, vas antigel,
- discuri, placute, fata spate, etriere....
- punte spate
- carlig remorcare original renault
- haion spate fara nici un defect
- stopuri spate de facelift
- trapa panoramic break, completa cu tot plafonul, se va taia din stalpi si doritorul o poate lua integral
- rezervor, evacuare....si multe altele.

Va rog sa puneti intrebari asupra pieselor disponibile, pot fi ridicate din Brasov sau Dambovita, sau puse pe curier pe costul cumparatorului. De preferat ar fi ridicare personala, asa se poate vedea starea piesei si eventual discuta asupra pretului! SI pentru ca trebuie si un pret....100 euro...depinde de fiecare piesa....
ciprianaldeabv
nimeni nu are nevoie de nimic? ceva piese.....
Victor_Renault
Salut,

Cochilia de la display si capacul din spate?

Al meu Megane e 2007 sedan, interior crem si iluminare alba la display, nu stiu daca are importanta.
ciprianaldeabv
Salut Victor, am ce iti trebuie, ai pm
Manuelosy
Salut,
(Pentru achizitie SH ieftina, dar cu bube, contract etc numere etc recent inscrisa
09.01.2019)
Mai e extinctor triunghi x2 h7 halogen, xenon, carte salvare, becuri
Un pret
cosmin&b
Poate parea neimportant sau marunt, dar as avea nevoie de capacul de la bidonul de apa pt parbriz
Pt whatsapp O VII VI IX IV II VII IV II III
Cred ca te descurci cu cifrele romane
Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.