Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND],[Megane 2 1.6,16v break 2003]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
moisemotor
Vand masinuta.Nu necesita nici o investitie.Mai multe fotografii si detalii pe Olx.[attachmentid=1628098495][attachmentid=1628098498] [attachmentid=1628098496] [attachmentid=1628098499] [attachmentid=1628098501]
yanis22
PRET ???
moisemotor
3000 de euro.Detalii in privat sau aici.
moisemotor
Up
moisemotor
2900
moisemotor
Nimeni?
speedman
la banii pe care i vrei, foarte greu...
moisemotor
Atunci astept oferte de pret.
cj98czh
sa nu te mire deloc oferte de maxim, maxim 1500 ...
moisemotor
Atat ar fi pretul real sau atat face masina? sleep.gif
cj98czh
Cand vb. de pret corect in RO suntem eparte de adevar ... degeaba ai o masina buna si corecta ... atat timp cat se aduc din afara masini manarite/lovite etc ... din 2009 si cer pe ele 3500 euro ... vezi cate L3 gasesti ... de exemplu ... de aceea zic ca nu o sa o vinzi la banii ceruti de tine ... si ca in momentul de fata ... un maxim de 1500 dar am reticente si aici ... este maxim ....

Pana la urma un client hotarat ai nevoie ... doar.
moisemotor
Asta cam asa este.Ideea e ca pe om il incanta ca pretul sa fie cat mai mic,iar masina sa fie curata spalata cu crema la cauciucuri.Am o cunostinta care aduce masini de afara si stiu cum sta treaba.Lovite vopsite manarite etc.Masina mea a fost cumparata de el de la un neamt cu 3000 de euro,iar la dealeri se vindeau cu 1200-2000 smecherite.Romanul nostru habar nu are ce cumpara.Daca nu vedeam poate nu credeam.Oricine poate intra pe mobile.de sau alte siteuri si acolo la vanzatori privati poate sa vada preturi reale de masini.
moisemotor
Up

19 Jan 2019, 19:50:
2700
Concord
Este greu la vanzare cu Renault. Majoritatea se uita la alte marci, le stie toata lumea. Un prieten a avut la vanzare un Megane break 2004 cu n dotari pe ea, cred ca doar trapa lipsea de pe masina aia. Ca si comparatie ma uitam ca un alt prieten si-a luat un Audi A4 din 2014 si nu avea nici macar jumatate din dotarile Meganului. In doua luni de zile l-a sunat o singura persoana. Abia a reusit sa il dea cu 2000 euro. Asta se intampla anul trecut. Trebuie sa ai multa rabdare. Spor la vanzare!
moisemotor
Da....stiu dar decat sa o vand pe cat nu face mai bine o tin si ma folosesc de ea tinand cont ca este o masina foarte ingrijita.Eu de meserie sunt mecanic auto si pot spune ca masinile noi au muuuult mai multe probleme decat cele vechi.Cad piese importante mult repede decat pe cele vechi si sunt foarte costisitoare.Am un prieten cu un Ford Focus mk 3 diesel din 2012 adus de el din Germania care are probleme cu injectoarele(trebuiesc rescrise si tot nu va fi ok)sh costa 500 de lei bucata,noi 1100 lei bucata.Pai ce ar putea sa cada la megane sa iei piese de aproape 1000 de euro?
moisemotor
Up
moisemotor
Masinuta se vinde cu plinul facut!🙃

25 Jan 2019, 08:32:
Si o diagnoza Delphi.Cadou!!!😉
moisemotor
Hai cu masinaaaaa!!!!
moisemotor
Up
moisemotor
2650?!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.