Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Carenaje de vanzare
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
LiteonR
Buna seara!As vrea sa stiu daca vinde cineva la mana a doua carenaje pentru logan, cumparate de pe novline.Urgent!
Anina
Veste proastă. În România nu găsești. Eu am sunat la reprezentanța rușilor din Chișinău și în această vară, am trecut pe la ei și le-am luat de acolo. Preț cam 110 lei bucata, în funcție de cursul de schimb. Atenție se plătește cu banii jos în lei moldovenești. Merită toți banii. Au acolo în depozit tot felul de lucruri necesare unui logan. Din păcate băiatul de la la depozit mi-a spus că nu găsesc un colaborator în România pentru a deschide un depozit și la noi. Iar prin poștă nu livrează.
Victorine
Eu mi-am luat cand inca aveau un colaborator pe la Oradea, daca tin bine minte si chiar fac toti banii. Am pus poze in topicil meu cu Prestige.
Anina
Așa cum am zid. Doar cine are drum prin Chișinău. Faceți o excursie la vară. Vizitați crama de la Mileștii Mici care este superbă sau cea de la Cricova, faceți cunoștință cu Chișinăul și vă luați și carenaje. Eu fiind din Iași, am ajuns repede. Sunt cam 140 de km
LiteonR
Dacă cineva are drum prin Chișinău, as vrea din suflet sa imi cumpere două carenaje.
George19755
Despre asa ceva este vorba?
Victorine
Nu. Sunt carenajele suplimentare pentru spate.
https://youtu.be/ojMa2-46l7A
YRX
Eu mi-am luat covorase pentru Touareg Novline. Au fost livrate magazinului de catre Autonet, daca nu ma insel, care e importator. Le-am luat de la sawauto.ro
Anina
QUOTE(LiteonR @ 20 Oct 2019, 16:27)
Dacă cineva are drum prin Chișinău, as vrea din suflet sa imi cumpere două carenaje.
*


Poate eu. Dar la vara ce vine
LiteonR
Imi puteti da va rog numarul dumneavoastra de telefon?
Anina
Am lăsat nr pe privat
LiteonR
Nu am primit nimic.Imi puteti lasa email-ul dumneavoastra?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.