Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Donez diverse piese Dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
retro-activ
Salutare.

Am niște piese care îmi prisosesc. Unele le-am primit la rândul lor, de la alții, ele sunt găsite prin garaje.
Le trimit la cerere, prin poștă, beneficiarul trebuind să achite doar cheltuielile de transport.
Trimit doar împreună piesele de pe câte o poză.

13 Oct 2019, 17:31:
Sistemul nu îmi permite să dau răspuns la mesaje private. Așadar îl rog pe această cale pe "pistritu" să îmi trimită niște date de contact, pentru expediere colet.

13 Oct 2019, 17:33:
Precizare: proiectoarele halogen nu conțin becuri.
pcv
Ultima poza mai e valabil?Aceea cu pompa de benzina!
pistritu
Cheia Z,din ultima poza, ptr ce e?
Ai sistemul de prindere de la proiectoare?
iti trimit pe pm adresa ptr cheie si proiectoare
retro-activ
Cheia Z e pentru dopul de purjare la baia de ulei Dacia 1300, și dopul cutiei de viteze.
Piesele de prindere pentru proiectoare se văd pe poză. Lipsește perechea uneia din piese și un șurub.
Poza cu pompa de benzină este și ea actuală. Știu că am montat-o pe motor, și nu reușea să dea debit potrivit spre carburator. Ulterior am observat că are diuza spre retur ceva mai mare decât pe pompa pe care o am și acum.

13 Oct 2019, 22:07:
Piesele din ultima poză vor fi expediate către noul proprietar în zilele următoare.
Cheia Z și proiectoarele sunt din nou disponibile.
retro-activ
Îl rog pe această cale pe pcv să îmi trimită în privat și numărul de telefon, căci o să-mi ceară la expediere la curier.
Pistritu a renunțat la proiectoare și la cheia Z, deci au devenit disponibile în continuare.
florin iulian
As dori eu piesele ce au mai ramas,v-am dat adresa pe privat
Multumesc
O zi buna.
retro-activ
Astăzi au fost expediate coletele către pcv, respectiv florin iulian, pe FAN Courier.
Costul transporturilor revine destinatarilor, cum am precizat în prima postare.
florin iulian
Buna ziua
Am primit coletul, va multumesc foarte mult !
Cu stima,
Florin Iulian biggrin.gif
pcv
A ajuns coletul!Multam fain!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.