Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: help
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
alina1978
de ce atunci cand clacsonez acul turometrului incepe sa se mistre ? ce legatura are una cu alta?
ydaniel
cu motorul in functiune?
eudin_umarian
chiar! se ridica si in momentul cand e motorul oprit?! ohmy.gif
didosdoru
Ai un scurt pe instalatie.E posibil ca sa fie intr-un loc cele 2 fire topite sau cu izolatia strapunsa.Nu o sa mai ai pb asta cand o sa se arda turometru.
RIon
Ca sa concluzionez: mergi la un electrician, daca nu ai asa ceva in familie, prieteni etc.
crocodil
Dpa 6 luni de faze din astea turomertrul meu a decedat asa ca fuga repede la electrician si zine si noua de la ce facea asa ca unde am fost eu m-a trimis acasa "NO PROBLEM MAESTRE" si acum trebe sa imi cumpar turometru! sad.gif
iustin m
am lucrat si eu pe un papuc 1307 pe injectie aceeasi problema bornele la baterie nu erau stranse calumea masa chiar sarise incearca
iustin m
am lucrat si eu pe un papuc 1307 pe injectie aceeasi problema bornele la baterie nu erau stranse calumea masa chiar sarise incearca
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.