Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cosmar la partea elecrica
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
nosa
Am un adevarat cosmar la partea electica mai ales sub bord toate firele cu tot cu papuci sunt afara nu mai sti care vine si care merge
Cu toate astea am fost si la elecricean dar degeaba nu isi face nimeni timp pt o amarata de Dacia 1310 di '85. O schema de dacia 1300 am mi-am facut rost dar tot degeaba nu inteleg nimic de acolo
rugamintea mea e daca careva dintre voi aveti un manual sau o schema mai indetaliata va ros sa imi trimiteti pe nosa_ciprian@yahoo.com (asta asa ca inteleg si eu cum e cu drepturile de autor in mare parte) sad.gif
amc
schema mai detaliata nu cred ca exista
payty
dar unde e tuningul aici biggrin.gif .

A ajuns sectiunea asta din forum un fel de bazar.... nu prea mai afli lucruri interesante... biggrin.gif

driverx... esti in concediu? biggrin.gif do your job man!( no offence, dar sectiunea se duce de rapa!)
RIon
QUOTE(payty @ 29 Jan 2006, 21:32)
dar unde e tuningul aici biggrin.gif .

A ajuns sectiunea asta din forum un fel de bazar.... nu prea mai afli lucruri interesante...  biggrin.gif

driverx... esti in concediu?  biggrin.gif do your job man!( no offence, dar sectiunea se duce de rapa!)
*




Ce treaba ai tu cu DriverX???????? E atac la persoana?
Cum adica se duce sectiunea de rapa?
Ai buton de report!
Mutat.
argon
QUOTE(nosa @ 29 Jan 2006, 16:07)

Cu toate astea am fost si la elecricean dar degeaba nu isi face nimeni timp pt o amarata de Dacia 1310 di '85. O schema de dacia 1300 am mi-am facut rost dar tot degeaba nu inteleg nimic de acolo
*




dute la electrician dar de data asta plateste-l...nu cred sa nu aiba timp wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.