Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Alarma DACE
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
cr1stache
Am o alarma DACE model 8336-121 facuta de Elprof prin 90-91 problema este urmatoarea cablul dintre blocul electronic si tastatura a fost taiat. M-ar interesa daca are cineva aceasta alarma si ar putea sa imi spuna ce contact de la blocul electronic corespunde fiecarui contact de la tastatura.
Multumesc anticipat.
cr1stache
Nu stie nimeni??
Dreamer
Nici nu am auzit de marca "DACE" ... eventual cauta pe google ... poate gasesti ceva folositor pe acolo ... vreo schema ...
cr1stache
Am cautat dar nu este nimic de altfel ma si asteptam la asa ceva avand in vedere anul fabricatiei
am_o_dacie_veche
QUOTE(cr1stache @ 1 Feb 2006, 20:40)
Am o alarma DACE model 8336-121 facuta de Elprof prin 90-91 problema este urmatoarea cablul dintre blocul electronic si tastatura a fost taiat. M-ar interesa daca are cineva aceasta alarma si ar putea sa imi spuna ce contact de la blocul electronic corespunde fiecarui contact de la tastatura.
Multumesc anticipat.
*



http://www.4-cars.ro/servicii_auto.php?tips=18

macar unii tot te vor putea rezolva. Cred.... Da si tu telefon sa nu bati drumurile.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.