Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Unde gasesc un electrician bun in ARAD?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
eXtenSion
Deci dupa ce masina mi`a fost facuta praf de un electrician pe care il cunostea tata si de unul care zice ca face si te amana la infinit , chiar nu stiu unde sa mai merg. La service daca merg ma trimite tot la asta, pentru ca sunt rude..

Service`ul din Aradul Nou e asa de specializat ca desfacandu`mi masina afla ca trebuie sa cumpar alte piese, la cel din Vlaicu sunt cei care au plecat din Ar-Nou, asa ca va intreb pe voi, pe cei care locuiti in Arad, UNDE gasesc un electrician serios care sa nu isi bata joc de masina, sa stie ceva despre injectie si sa nu zica repede ca "acul din bord nu arata bine..e normal sa se termine bateria noua in 4 luni" sau din`astea... Cer prea mult, daca da..........

Chiar nu e vorba de nici o reclama, pur si simplu NU stiu unde sa merg...


wacko.gif wacko.gif wacko.gif
eXtenSion
Nu este asa ceva? cer prea mult ?
juristul2000
Pe strada care duce de la piata mica catre sens la intim .Pe la jumatea strazii pe parte stanga este un electrician o sa vezi reclama super bun da cam scump.Bafta
Ciombe
Ceau!

La service Pirelli - ai incercat?
Cum mergi dinspre Cocorilor pe Padurii... pe partea stanga, chiar inainte de rondul ala de tramvai. De cate ori am apelat la ei a fost OK. D-l ntibi e patronul, chiar isi penalizeaza angajatii daca aia nu isi fac treaba cum trebuie. De ex la mine au uitat sa mai puna vre-o doua suruburi la scutul de la motor, am venit dupa o luna si i-am zis, si i-a luat pe aia bine de tot la p..a.
Au preturi cam piperate, da ofera garantie la lucrari si fac lucru de calitate!
eXtenSion
Nu am fost la P., multumesc pt. informatie smile.gif . Azi am mers langa piata mica si nu repara alternatoare..
eXtenSion
Apropo mi s`a recomandat electricianul ala vis`a`vis de obor, merita? :|
juristul2000
Da eu am facut o data dacia acolo la el si a fost ok.Cum am uitat de el.Dute linistit
Ps: si o cobra tot acolo si am fost multumit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.