Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Flanse
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Prickindell
Am de gand sa imi montez niste flanse din 3 in 4 prezoane....dar am auzit ca este posibilitatea ca rotile (cu tot cu flanse) sa fuga inaintea masinii. Cei care v-ati montat flanse ,sunteti multumiti de ele ?? Ati avut probleme pana acum ???


Multumesc !!
Prickindell
QUOTE(costi @ 21 Feb 2006, 16:00)




eu am facut un sondaj despre flanse, si anume,daca sunt sigure sau nu, sa stiu daca imi pun si am rugat sa motiveze rasp. Ce mi-ai dat tu...linkul ala...acolo am gasit vreo 2-3 pareri despre flanse si cateva argumentari....eu as fi vrut mai multe...sa stiu cum as putea sa imi modific anumite parti ale masinii, prin ce metode...etc. Fara suparare wink.gif
Ake
Ma scuzati, eu habar n-am ce-i aia o flansa, dar unii care stiu ce-i aia imi spun ca poll-ul pe tema asta n-are nici un rost. N-ar face decat sa se dubleze si sa se amestece discutiile cu cele din topicul mai sus mentionat.
Voi lasa deschis doar poll-ul pentru cine vrea sa voteze.
Discutiile despre siguranta se pot purta dincolo. Credeti-ma ca e mai bine pentru cineva care pe viitor va vrea sa caute rezolvare la problema lui in forum sa citeasca un singur topic.
Eventual postati acolo un link catre acest poll pentru cine vrea sa voteze.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.