Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce-am mai gasit prin Romania!
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104
Costynn
Dacia rosie are trapa de BMW, din aceea culisanta in interior, superb facuta, cu acel mic deflector. Si niste jenti imense smile.gif
Si cealalta are stopurile transparente, refacut capacul exterior din plexic, becuri colorate. Semnalizatoare transparente pe aripi.

AM CREEAT TOPICUL ACESTA CU SCOPUL CA FIECARE DIN NOI CARE A VAZUT CEVA FRUMOS, DACA A APUCAT SA FACA O POZA , DACA VREA SA O ARATE SI ALTORA. Multumesc. smile.gif
echosektor
iata ce am vazut eu in bucuresti,intr-una din plimbarile mele obisnuite.

poza a fost facuta in dr taberei (pe la dr taberei 34).
GeorgeB
aripioarele sunt ok :twisted: , dar toba este un pic cam larga laugh.gif
GeorgeB
hai ca mai am una laugh.gif

a se observa:

- stickerul cu hustler

- cel cu GOLF

- proiectoarele aditionale , gen GOLF :shock:

- aripa proaspat schimbata

- trapa de berlina



nu mai am si cu spatele ca va menajez laugh.gif
GeorgeB
a brand new one :shock:



this guy belives he can fly thus he planted half of a boeing wing :shock:



sau se crede in DTM :shock:
GeorgeB
it's STILL alive laugh.gif
GeorgeB
chestia este un fel de priza de aer pentru portbagaj , sau ceva in genul :shock:
GeorgeB
asta am gasit prin tara , nu in bucuresti, dar totusi merita aratat .
GeorgeB
si asta este din bucuresti , un aston martin ohmy.gif
GeorgeB
si eventual , la mesajul celui ce a postat poza :mester:



iata 2 poze de azi
Marty
:U
GeorgeB
a se observa eleronul pentru cei 55 + 200cp , si priza de pe capota ce ii confera inca 150 cp. laugh.gif
Daddy
Uite ce poti face daca nu incape masina in curte !
SGN_1310
Da prin statie dupa ce se informeaza...
GeorgeB
am vazut (am si poza ) solenza confort cu senzor de asistenta la parcare
GeorgeB
si un bentley blink.gif din cele 3 vazute am reusit sa pozez doar 1
GeorgeB
eleron de eleron din fier sudat blink.gif
MMihai
uitati ce dacie am vazut eu in Militari .. avea un cal + 2 tzigani putere biggrin.gif biggrin.gif
Mihai_E
[attachmentid=2729]
inchidere centralizata biggrin.gif
Costynn
Ce-am gasit prin parcarea IDM .... super frumoasa !
Faruri de M3 ceva modificate cu plexic peste , masca modificata , jenti pe 4 prezoane cu flanse adaptoare , bord de supernova cu tot cu consola centrala , fetze de usi imitatie supernova , scaune renault , tabla striata aluminiu pe podea, stopuri albe mate colorate albastru , deschidere electrica portbagaj .........
Costynn
Dar trebuie sa o vedeti si pe asta laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Noua vopsea cameleon in 3 culori biggrin.gif:D ......patriot rau omu ce sa mai .....
hair
Iaca ce-am vazut eu azi - ce-i drept nu era la bucuresti
GeorgeB
capace cu discuri gaurite sub laugh.gif

la limita discretiei

contoare individuale de gaz blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
dragOn
Mașina poliției cu 250 cp și 2 țevi de eșapament!

Mihai_E
ride lumea de noi sad.gif
Licurici
Am gasit poza pe net. Ma intreb ce a patit soferul
hair
Baietii nu s-au gandit ca firele de electricitate mai trec si strada - ce mester o mai fi proiectat transport' :-)

Se petrece asta vara, la mare
hair
QUOTE(hair @ 1 Dec 2004, 23:15)
Baietii nu s-au gandit ca firele de electricitate mai trec si strada - ce mester o mai fi proiectat transport' :-)

Se petrece asta vara, la mare
*




Poza 2
hair
Ar mai fi si vaca...
Mihai_E
hai ca la faza asta ne-au facut chinezoii biggrin.gif
Alien1009
In sfarsit am reusit sa scot pozele din telefonul mobil ... tongue.gif

Eu sunt nou in domeniul "masini" wub.gif asa ca habar nu am ce fel de modificari ( in afara de cele vizibile , jante , eleron , spoilere blush.gif ) are si ce marca este ... Mi-a placut masina si i-am facut "o" poza ... Concluziile le trageti voi ! biggrin.gif
dragOn
Ăsta chiar s-a chinuit rău! Să faci din nova bmw-u!?!?!?!
motanu
accidentul a avut loc in timisoara la o cursa ilegala de masini.
passatul a intrat in tico (care era parcat), tico a for proiectat
in fata intr-un mercedes (tot parcat) ... ce au patit masinile ....
motanu
no comment
MMihai
de specificat ca am vazut in pitesti nu bucuresti tongue.gif biggrin.gif (logan)
SorinTSI
Buh,sper ca nu a-ti mai vazut poza asta.
fiderzen
am facut si eu o poza la o honda,nu mai aveam loc pe memorie ca ii faceam si din spate ,avea un eleron imens,poza nu se vede prea bine ca nu e camera performanta.....apropo,in Pitesti si Mioveni sunt la dacii cu abtipilduri,eleroane,genti cu 4 si 5 prezoane la greu
Al Cap0nE
Asta am gasit-o in Brasov, dar cu numar de Buc. Dar din pacate de abia acasa mi-am dat seama ca aveam aparatul fixat sa focalizeze aproape...Oricum, se vede
GeorgeB
poze luate de aici :
http://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=4799&highlight=

AIX
Asta am primit-o azi:


seerkan
De asta ce ziceti? laugh.gif
[attachmentid=4188] [attachmentid=4189] [attachmentid=4190]
SorinTSI
ph34r.gif
DomnulK
daca din Nova<SRN> au facut astia BMW,oamenii gandindu-se ca SLZ e cu un pas mai sus ca SRN au facut-o :

[attachmentid=4354]


Post #155
GeorgeB
va rog sa va rezumati la fotografii reale !!!

inca una . ohmy.gif
Nicotine
[attachmentid=4509] dacia WRC !
Mr_K
asta nu am gasit-o in bucuresti.....
AND
Heh , daca tot mi-am scanat o poza cu masina , o pun si eu aici. Bine..n-am gasit-o , ci am cumparat-o cu 1000$(fostul proprietar vroia mai mult deoarece l-au costat o gramada de bani modificarile). In vara sper sa pot s-o vand cu vreo 800euro
Mihai_E
ma intreb cum o arata soferul, desi imi cam inchipui
AND
Pai ..hai sa vedem :
Caroseria e decupata la spate (stiti cum la oltcit-uri nu se vede toata roata din spate)
Vopsea metalizata
A inaltat-o (ma uit in jos la majoritatea la semafoare)
Jentiile sunt intoarse (au fost sudate invers pentru a scoate rotiile mai inafara)
Cauciucuri mai groase
Geamuri fumurii
Eleron cu stop (my favorite)
Interiorul excelent ingrijit (eu nu mai am asa mare grija de el)
Nu stiu exact ce i-a facut omul la motor ..nu multe, insa masina in nici un caz nu suna sau se comporta ca un oltcit.

Ce parere aveti? Modificarile astea costa sute si sute de euro , asta pe langa cele 500-600 care sunt standard pt un oltcit bine ingrijit. Iar eu caut s-o dau cu 800.
Daca e interesat careva , vorbim in vara tongue.gif

GeorgeB
2 super masini !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.