Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Angel Eyes pt. Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Apolodor
Iata ca baietii nu stau pe loc si au tot felul de surprize pentru nenea Golanu'. Faruri angel eyes pentru logan, oferite de ADV auto power & technology. Asteptam si preturi ca sa ne mai taie din avant biggrin.gif . Cateva poze cu "ochisorii de ingeras" smile.gif Sper sa nu se considere reclama dar citez "Farurile si stopurile vor putea fi vizionate live la 4TuningDAY Tuning & Sound passion
PARTY - TUNING - 1-2 Aprilie 2006".
juristul2000
Sunt mai faina ca si sropurile da ma gandesc ca pretul o sa fie cam la fel daca nu putin mai mare
edyus
Sunt super dar ma intreb pt ce este spatiul nefolosit din a treia cavitate ? si mai e un spatiu mai mic probabil pt lampa de pozitie care e inlocuita de angel eyes... blink.gif
Apolodor
E cu totul dupa cum se vede si nu mai ai lampa de semnal & pozitie.
IRONICK
QUOTE(Apolodor @ 16 Mar 2006, 11:33)
E cu totul dupa cum se vede si nu mai ai lampa de semnal & pozitie.
*
Pai si ce faci, scoti mana pe geam ca sa semnalizezi ?
Apolodor
Nu se observa ca e ditamai faru' ?. E CU TOT cu semnal si pozitie adica nu mai ai lampa separata tongue.gif . Poti sa scoti si mana sa semnalizezi ca la bicicleta , dar ce te faci daca nu e nimeni pe scaunu' din dreapta ? radmasa.gif
Darkyro77
Arata bine ... asteptam scorurile.
Am dat mail de dimineata ... acum astept. Daca sunt acceptabile la pret ... maine ma duc sa le iau biggrin.gif.
semit
nu prea par angel eyes adevarate alea.... huh.gif
Darkyro77
Am primit raspuns legat de pret ... nu se stie inca, nu se stie nici un termen de livrare.
Vin dotate cu becuri halogen ... nu s-a specificat ce tip sad.gif(.
Raman identice becurile de pozitie si cele de semnalizare.
bassfreak
E clar ca "e cu tot", si farul original de logan "e cu tot".
Arata bine, sa vedem cum arata pe masina.. am impresia dupa cum se vede o reflexie ca au si lupa !?
zanga
Arata bine bine de tot...pacat ca nu au facut si pt solenza asa ceva... mad.gif
einstein1984
Arata bine.......... pe un seria 5 , nu pe Logan. Cu stopuri tip Lexus si o sa fie perfecta!
tgmpupy
daca nimeni nu a cumparat stopuri transparente,nu vad cum ar cumpara baieti aceste faruri.
ender644
QUOTE
daca nimeni nu a cumparat stopuri transparente,nu vad cum ar cumpara baieti aceste faruri.


Mie mi se par mult mai reusite decat stopurile lexus style. Arata foarte bine si cred ca ar contribui mult la un look-ul masinii.
Alydor
de frumoase sunt frumoase... ramane de vazut si cat sunt de eficiente... ca degeaba arata frumos daca nu lumineaza cum trebe... parerea mea ... blink.gif
ga!nusha
o sa mergi si tu numa ziua si pe'nserate... smile.gif
oricum arata bine...depinde de imbinarea materialelor si pret...poate cumpar...
da nu inteleg o chestie...au si angel eyes si au si becuri de pozitii wacko.gif
Ice_2k
mda, mai exista producatori care fac faruri cu angel eyes si care au totusi si bec de pozitie (FK)... ce-o fi in capul lor nu se stie... eu as deconecta becul de pozitie in cazul asta si gata...
ga!nusha
da...si io...dar tot o sa se vada gaurica smile.gif
Ice_2k
pai nu scoti becul... doar ii tai firele in spate ca sa nu se mai aprinda wink.gif
tonyX
Si daca acolo se pune becul pentru semnalizare??? biggrin.gif
rhadoo81
Sunt foarte curios de pret. Asa in poze arata super.
Ice_2k
nu inteleg... daca-i becul de semnalizare il lasi in pace, daca-i ala de pozitie si nu vrei sa se aprinda, ii tai firul.
Dsign
ca de obicei, raminem in urma la capitolul design... cu totul nepotrivit aspectul lexus, si la fel de nepotrivita ideea de angel eyes (copiata de la BMW de altfel) Pentru un aspect deosebit ar fi trebuit sa fie fumuriu in interior, nu se mai poarta stralucirea ieftina de chinezism pe masini...

oricum, o sa uitati de farurile astea cind veti afla preturile...
Costy_clipcea
Vreau si eu:D
musicall
http://www.advproject.ro/html/ - detalii !
AMW
tare rau masina...super tare chiar....se vede ca t pasioneaza. Ca o idee cam cati bani ai bagat in ea?




P.S. Taie si tu numaru ala d inmatriculare din poze daca nu vrei sa t trezesti cu masina sparta...sau cine stie chiar furata....ca s practica furtu/spartu la comanda si banuiesc ca nu vrei sa vezi cum iti dispare masina sau cam tot c ai prin ea....
Evolution
super tari ochii de inger icon_mrgreen.gif
Octav
Foarte frumos.....Sa le vedem montate si la ce pret!
logan_marin_
foarte frumos,dar parca ar fii aratat mai bine pe un fond mai inchis nu asa transparente,dar sa vedem cum arata montate pe masina,si totu-si c-am ce scor ar avea?
marksman
Pheeeew! Incredibil! Da' cati bani ai lasat acolo?
tgmpupy
............
rotsin
QUOTE(tgmpupy @ 19 Mar 2006, 11:26)
............
*


arata cam cu ochii scosi din unghiul asta. Sunt mai faine farurile astea cand sunt pe masa decat pe masina radmasa.gif
ender644
QUOTE
arata cam cu ochii scosi din unghiul asta. Sunt mai faine farurile astea cand sunt pe masa decat pe masina


E prelucrata pe calculator imaginea si e luata de pe alt forum, de aia arata ca si cum ar "bate in sus".
amc
Super meserie!!!! biggrin.gif
tgmpupy
poze
tgmpupy
alte poze
tgmpupy
stopuri.....Pret: 651RON+TVA=775RON
Termen de livrare: 2-3 saptamani

Faruri Angel Eyes
Pret: 798RON+TVA=950RON
Termen de livrare: 5-6 saptamani
IRONICK
O poza si cu "bataia luminii pe sosea" se poate ?
Octav
SUPER FRUMOASE.......Daca ne spui un pret , ar fi si mai super....

P.S. - Daca poti fa si niste poze cu ele aprinse faza scurta , semnal si faza lunga! MERCI
tgmpupy
doar aceste poze au aparut pe alt forum...4tun.....
razvant
QUOTE(tgmpupy @ 20 Mar 2006, 20:29)
stopuri.....Pret: 651RON+TVA=775RON
Termen de livrare: 2-3 saptamani

Faruri Angel Eyes
Pret: 798RON+TVA=950RON
Termen de livrare: 5-6 saptamani
*


o adresa de contact, ceva ?
edyus
am modificat putin pozele tongue.gif ... sa vedem si noi ceva...
musicall
frumos !
juristul2000
Preturi faruri angel eyes Faruri Angel Eyes
Pret: 798RON+TVA=950RON
Termen de livrare: 5-6 saptamani
Sursa 4 tuning
marloW
arata bine ochisorii in comparatie cu stopurile...
totusi sunt sunt de parere ca puteau avea diametru mai mare cerculetele neoanelor
crib
QUOTE(juristul2000 @ 21 Mar 2006, 12:08)
Preturi faruri angel eyes Faruri Angel Eyes
Pret: 798RON+TVA=950RON
Termen de livrare: 5-6 saptamani
Sursa 4 tuning
*



Super vreau si eu. Unde pot sa fac comanda?
Ice_2k
arata mult mai bine decat ma asteptam. stopurile pe de alta parte.....
juristul2000
De aratat arata super bine da nici cu pretul nu mie rusine tata.In ceea ce priveste comanda in nu se stie
Ice_2k
pretul e f normal, cat ati vrea sa coste un set de faruri de tuning, 500.000 in targ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.