Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Florian Anghelescu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Adrian13
Mai de actualitate e moartea lui Anghelescu.Sunt chiar curios ce zic oamenii.!
All the best smile.gif
SiloS
Banii inseamna dusmanie , ura si prostie , te fac sa ajungi nebun , sa vorbesti singur pe drum .

BANII N-ADUC FERICIREA
StefanT
QUOTE(SiloS @ 22 Mar 2006, 01:29)
BANII N-ADUC FERICIREA
*


Da-mi-i mie...
body
Nu fii avar , hai sa-i impartim ! radmasa.gif
MoneyTalks
Da cine a fost mortul asta de ii trebuie topic special?

Iar pentru initiatorul topicului >> Ce ar fi sa il intrebi pe mort cum a murit?
klaus
pe aici prin bucuresti s-a auzit ca a fost ditamai smecherul cu tigari si alte afaceri din astea super legale, puternic finantator al lui ... Basescu
horiajam
@ Adrian13 : mare chestie .. asta e buba acu ? cum a murit ? te ajuta cu ceva cum votam noi ?

Macar asa sa se curete coruptia si hotia din tara ... popa.gif

Trebuia sa mai pui o optiune in poll : "nu-mi pasa"

MoneyTalks
QUOTE(klaus @ 22 Mar 2006, 21:51)
pe aici prin bucuresti s-a auzit ca a fost ditamai smecherul cu tigari si alte afaceri din astea super legale, puternic finantator al lui ... Basescu
*


In cazul asta MA BUCUR CA A MURIT, INDIFERENT CUM. Un infractor mai putin. Daca a fost ajutat sa moara, TOT RESPECTUL PENTRU CEL CE L-a AJUTAT.
klaus
De mortis nihil sine bene...
Ov
daca a fost omorat cred ca va dati seama ca ala care l-a omorat a facut-o de teama sa nu fie turnat intr-un eventual proces, deci ramane in continuare pe scena un infractor poate mai periculos ca asta si cu sanse mai mici de a fi prins (ca deh, a redus pe unu' la tacere)
ydaniel
nu ne sponsoriza si pe noi:)sunt mii ca el in romania si nu ii stie mai nimenea:(
Ant
lipseste optiune "nu-mi pasa", "mi se rupe", "i don't give a shit" ...etc
Smudo
Exact. Io habar n-aveam cine e(ra) personajul pina nu a dat coltul si-am citit la ziar despre el.
Da' ia ziceti, ati fost vreunu' la pomana? Cum a fost? Coliva... buna?
ydaniel
nu s-a facut:))
Ake
asta nu e poll.
e topic de aberat pe seama unuia de care n-a auzit aproape nimeni.
se inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.