Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sitemul electric
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
edy_CRBL
mi s-a intamplat azi ca dintr-o data nu mai mergeau stergatoarele nici becul de pe plafon nici un ventilator ce il am montat suplimentar pe bord nici unul din acestea si eu chiar nu ma stiu de loc la chestiile astea azi am cumparat dacia si cand am luat-o mergeau toate f bine ...m-am mai tot jucat cu ele sa vad cum merg si la un momentat mi-am dat seama ca nimik din toate astea nu mai functioneaza...sper la ajutorul vostru mersi[attachmentid=22369]
marius-gabriel
nu stiu ce model de dacie ai(daca are sigurantele la motor sau in interior),dar sigur e o siguranta arsa sau nu mai face contact corespunzator.
sa te bucuri de masinuta!
bertro
QUOTE(edy_CRBL @ 21 Mar 2006, 23:47)
un ventilator ce il am montat suplimentar pe bord
*


si eu zic ca e de la o siguranta.
ventilatorul asta l-ai montat tu dupa ce ai luat masina? poate montarea lui in circuit a fost prea mult pt siguranta respectiva si s-a ars. sau poate s-a ars de la atata jucat cu respectivele aparate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.