Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mai e cineva din PIATRA NEAMT?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
florinutzu
Daca e cineva de prin Piatra Neamt care sa ma indrume spre un meserias ce stie si poate sa ma ajute sa imi repar tablaria si sa nu ma ajunga scump da nici sa nu trebuiasca la toamna sa o desfac iara.
Va rog!
Mersi1
florinutzu
Nimeni dupa cate se pare.
Pacat pentru banii pe care trebuie sa ii dau.
danny_nt
QUOTE(florinutzu @ 6 Apr 2006, 13:52)
Nimeni dupa cate se pare.
Pacat pentru banii pe care trebuie sa ii dau.
*




salut eu sunt din piatra si m-am interesat si eu pentru masina mea de facut tablaria...am fost simbata la serviceul de la autostefan sus linga mol..si i-am intrebat si cu tabla..din cate mi-au zis se ocupa si de asa ceva..iar pretul pare destul de acceptabil...cel putin mie mi-au luat destul de bine cat mi-au schimbat puntea...si a facut o treaba destul de buna..deci poti sa incerci acolo..daca n-ai facut-o inca biggrin.gif sau poti sa iei legatura cu mine
florinutzu
Scuze pentru intarziere da imi pierdusem speranta de a ami fi gasit pe cineva din P Nt.
Ai facut tablarie acolo sau numai mecanica. Stiu ca fac si ceva tablarie da nu au cuptor pentru vopsit. Eu cel putin nu am vazut. Am fost la ei cu probleme mecanice si nu mi-au placut . Isi mcereau chei unul alktuia.... bateau cu ciocanul de sarea masina de pe elevator...
Ca meserias tre sa ai scula ta, tre sa fie ordine pe masa de lucru... Nu mi s-au parut seriosi.
Da in lipsa de altceva...
Am fost la Raizner cel dinspre Dumbrava. 6milioane maniopera antifonare+ materiale3-3.5 milioane=9-10miloane antifonat
La care pun 2 aripi fata 2mil, mai pun vopsit ajung la 20 milioane.
Nu am fost la Cosamira , da cred ca si ei sunt scumpi pentru noi cu dacii
Multumesc!
Muttley
Si eu sunt din Piatra, dar rar mai ajung p-acolo...
Tabla mi-am rezolvat-o-n Iasi cand a fost nevoie. Dar un service dotat, cu cuptor, tot ce trebuie, este la ocol, pe drumul spre Tg Neamt, e o intersectie in Y acolo, si fix in intersectie e serviceul. Intereseaza-te si acolo.

Poti sa-ncerci si la service-ul Dacia de pe varianta wink.gif Nu cred c-or sa te refuze happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.