Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vopsitorie
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
Pedro
Pe motiv ca nu a gasit spatiu pentru vopsit cel care trebuia sa imi vopseasca masina a renuntat sa o mai faca .
Masina e semi preparata (chituita pe unde a fost sudata , filler-ita pe usile si altele de alte culori de cum e masina) , mai trebuie totusi luata la frecat si umplute niste mici sifonari (foarte mici).
Ideea este ca mi-ar prinde super bine sa gasesc un vopsitor de incredere, cineva cu care sa bat palma de la inceput si asa sa ramana .
Deci in principiu mai trebuie aranjata cat de cat si suflata.
Va rog deci sfaturi sau chiar oferte ca nu pot circula cu ea asa si de service nu se pune problema din pacate sad.gif .
Pretul vopsitorului bineanteles.
renault12gordini
salut, daca vrei sa o vopsesti bine , dar foarte bine, trebuie sa gasesti un vopsitor care are cuptor , pentru ca asa vopseaua va rezista mult timp pe masina.daca nu stiu eu unul care cat zice asa ramane,preturi bune, si merge tocmeala, este ok DAR NU ARE CUPTOR, dar in rest e super de treaba, sta in bucuresti zona Delea veche.
Pedro
stiu treaba cu cuptorul dar nu am 20 milioane , nici pe aproape , ci doar asa de vopsit la un nenea in curte . Daca sti pe cineva si vad ca sti da-mi niscaiva detalii pe PM te rog!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.