Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fluierat cutie trepta 5
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
inchizitor
Salutare tuturor ! Am o problema la break in treapta 5-a ,la 100km/h incepe sa fluiere ,tin sa mentionez ca am schimbat uleiul in cutie si este la nivel .A avut cineva broblema asta ??
burghiu
QUOTE(inchizitor @ 6 May 2006, 08:20)
Salutare tuturor ! Am o problema la break in treapta 5-a ,la 100km/h incepe sa fluiere ,tin sa mentionez ca am schimbat uleiul in cutie si este la nivel .A avut cineva broblema asta ??
*


Salut. Ceea ce auzi tu nu este nimic in neregula numai ca la aceasta intrebare pusa de mine la mai multe Service-uri am primit urmatorul raspuns: " Nu ai ce sa-i faci, asa face ea si va face in continuare orice ai schimba ! " Deci este un zgomot normal. La mine cel putin dupa ce parcurg circa 50 km si stau la semafor fara sa apas ambreiajul se aude de parca ar fi un diesel vechi. Asta e !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.