Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Service-uri din Romania
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Cossty
Judetele Alba - Buzau.
Service-urile sunt luate din carnetul de garantie. Daca mai sunt si altele autorizate va rog spuneti.

Va urma ...
DFA
smile.gif Și ce anume se votează aici???? Ce serviceuri folosim? Că nu poți vota nimic negativ sau pozitiv, doar să scrii ceva și toată acea "statistică" se va pierde în nenumărate pagini pe care nu le va mai citi nimeni...
Chestionarul e complet inutil....
avathan
Prahova ????????????? unde este ?
Iatsa Campina rulz
Slider
Da' Constanta?

Nu ca i-as iubi eu prea mult pe cei de la Rent Car....

Oricum nici eu nu prea inteleg sensul acestui chestionar...ce vrei sa obtii prin el?
radian
Oare nici Hunedoara nu exista pentru cel care a initiat topicul?

Stergerea topicul ar putea fi o solutie viabila?
bobo77
Mai bine dadeai o lista cu service-urile autorizate din fiecare judet.Nu gasesc util acest sondaj , clasament la ce? de ex in jud Constanta sint 2 autorizate, la Ct si parca Medgidia(nu sint sigur, s-ar putea sa fie doar unul in tot judetul) de voie de nevoie trebuie sa te duci, spune-mi ce sa votez.Pt Bucuresteni mergea acest sondaj, dar si asa sint expuse parerile la revizia de 15 si 30mii km si fiecare trage concluzia de acolo.Asa ca nu-i vad rostul acestui sondaj.
vsebas
Daca adaugi si Timisoara cu Autoeuropa si Auto Cardo poate votez si eu smile.gif

Auto Cardo ca sa nu fie dubii tongue.gif
Alexu`W
Daca te duci la Dacia service la Curtea de Arges cu probleme tehnice ... o sa fi trimis` la pitesti ... .
JALNIC !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.