Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Satelit de comanda radio SONY (COD 6001998119 CATA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment
puiuart
Servus ,
Am primit cadou un satelit de comanda radio si nu stiu unde se cupleaza la spatele RC are un jack !!!! A mai montat cineva?
IRONICK
Un cadou de 46 Euro cu TVA. biggrin.gif
puiuart
-Cadou de la sotie! Poza cu impricinatul
puiuart
-Cadou de la sotie! Poza cu impricinatul
DFA
Păi ce model de RCD Sony ai?
Te-ai uitat pe spatele lui?
Ar trebui să ai un jack de 3,5 în care se conectează satelitul...
cataline
uite aici scrie cum se monteaza si unde se pune jack-ul.....asta daca RCD-ul suporta asa ceva
http://www.iq.sony.com/srvs/DocsConnect/do...nualid=3216&DL=
puiuart
-Am originalul de la logan si la spate are mufa euro ei antena!!

-Cataline , am si eu instructiuni dar la soatele aparatului nu am nici o mufa mama pentru jack!
cataline
eu nu stiu ca cel original logan sa aiba aceasta facilitate....satelitul asta merge la modelele sony care au aceasta facilitate.
de ex eu am s2220 si are asa ceva...doar ca nu mi-am luat eu
puiuart
-Am sa vorbesc cu cei de la Dedeman!Deci satelitul este cel agreat de dacia, am crezut ca pentru aparatele existente pe masini!Asta este!
cataline
pai ei au ca optionale pe site-ul dacia RCD Sony, boxe Sony si Joystick Sony....acum va trebui sa-ti iei RCD Sony ca sa-l folosesti
puiuart
-Am sa-l vand asta este , sper sa scot macar 130 ron pe el daca nu la anul am sa iau un mp3 Sony !
maidenman
QUOTE(puiuart @ 22 May 2006, 12:08)
-Am sa-l vand asta este , sper sa scot macar 130 ron pe el daca nu la anul am sa iau un mp3 Sony !
*



Daca e cadou, ai putea sa-l lasi mai ieftin.
Cu 100 ron ti-l cumpar eu.
wink.gif
puiuart
-110 ron + plus taxe postale sunt din Onesti!
puiuart
-Si uitasem nu merge adaptat la cd original , altfel il montam !
sergiu-iulian
am si eu un satelit comanda pt Sony,mp3 Sony GT220...se poate monta? dry.gif

8 Oct 2009, 22:54:
P.S. scuzati.mp3 playeru este SONY GT 310...acum am fost la masina si mam uitat ca sa fiu sigur biggrin.gif. greseala imi apartine...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.