Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Edit
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
McVic
De ce mi-a disparut butonul de edit la mesajele proprii?
claus
din cauza unui "utilizator" care a abuzat de functia edit ..

pe o scurta perioada de timp, nu se vor mai putea edita mesajele deja scrise ..

asta-i viata
McVic
cum adica utilizat des?



si io il foloseam, imi corectam greselile
claus
ok.. oamenii normali (ca si noi), il foloseau pentru a corecta greseli, ma rog.. in limitele normalului si bunului simt ...

e.. cineva a abuzat de asta.. nu stiu daca ai fost atent ieri la forum.. a aparut o specie de forumist care , pana acum, rar se gasea pe reno.ro.. genul de om care incearca sa faca misto de toata lumea, doar ca nu prea reuseste si .. partea interesanta .. nu-si da seama ca e in plus.. biggrin.gif
McVic
laugh.gif
Sper sa nu abuzeze si de "citeaza"
claus
nu-i da idei..

de fapt ... nu ma deranjeaza sa ii sterg mesajele ..
127.0.0.1
Nu merge "Modifica"?
127.0.0.1
In Diverse merge...
RCS
Intrebare: cat mai este inactiva optiunea ,,modifica'' ?? Am inteles de ce s-a anulat pe moment aceasta optiune, dar atata timp cat respectivul individ nu mai este pe forum cred ca ar trebui reactivata optiunea ,,modifica'' !!! Nu ?!
RCS
Revin cu intrebarea: cand dati drumul si la butonul de ,,modifica'' ?? Sau sunt probleme de alta natura... ??
RCS
Revin cu intrebarea: cand activati functia ,,edit'' ???? :x :x
valiusbug
QUOTE
ok.. oamenii normali (ca si noi), il foloseau pentru a corecta greseli, ma rog.. in limitele normalului si bunului simt ...

e.. cineva a abuzat de asta.. nu stiu daca ai fost atent ieri la forum.. a aparut o specie de forumist care , pana acum, rar se gasea pe reno.ro.. genul de om care incearca sa faca misto de toata lumea, doar ca nu prea reuseste si .. partea interesanta .. nu-si da seama ca e in plus.. biggrin.gif


pai pt d'astia nu ezista banu?? :twisted:
RCS
Pt sefi...nu !!! 8) Dar deja de 2 saptamani au uitat sa mai activeze respectiva functie !!! Ori au uitat ori...suntem in ,,zona crepusculara'' !! :wink:
claus
mai, mai .. nu s-a uitat de functia edit.. si nici in zona crepusculara nu suntem.....
RCS
Pai atunci..unde este doamna ,,functie edit'' ??? A plecat in concediu in...Congo ??? laugh.gif laugh.gif
McVic
LET THERE BE EDIT
cornel_t
inca nici o veste buna despre EDIT :?: :?:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.