Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nu Merg Tag-urile Bb/html In Semnatura
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
electriczbif
Probabil ca intentionat nu merg, dar atunci n-ar trebui sa apara combo-urile de font/color/etc deasupra campului de editare sau sa apara un mesaj ca sunt dezactivate, ca altfel te chinui degeaba si nu intelegi ce gresesti.
electriczbif
Wow! Eu n-am capitalizat fiecare cuvant din titlul topicului, dar inteligenta artificiala a considerat ca arata mai frumos asa...
AlexV
da, tagurile din semnatura sunt dezactivate, credeam ca nici nu apar cand scri semnatura. cat despre capitalizare, este setat sa scrie asa toate topicurile in care se urla. ADICA SCRIS ASA. probabil ca le modifica pe toate. cine stie.
cmandrei
Nu apar pozele nici in mesaje ! vezi laguna pagina 2, logan cu bullbar ... e o problema sau asa trebuie sa fie acum/de acum ?

Multumesc,
AlexV
phpBB-ul punea taguri cu litere mici. ipb pune tagurile cu litere mari si pe cele cu litere mici le ia ca text. o sa ma uit pe unde sunt poze si sa le schimb.
cmandrei
Daca sunt mesaje pe care le-am postat eu si le pot modifica pot sa fac si eu lucru asta rapid usor si fara probleme.

Mersi,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.