Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme Cu Calculul Nr. De Useri ?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
cmandrei
Nu stiu daca este chiar o problema reala dar mie ... pe pagina web aici la reno.ro ... datele despre userii on-line, vizitatori, numarul maxim dintr-o anumita zi si asa mai departe sunt foarte bizare.

Exemplu azi 25.04.2005 16:44 ceasul meu:
<copy-paste>
********************************************************************
Board Statistics
162 user(s) active in the past 15 minutes

142 guests, 20 members 0 anonymous members

cmandrei, pablo, oache81, raducu68, cata, tzunoi, Hora_ce, valiusbug, Face, itharangus, diesel, VladSoare, meganescu, cosminidis, Radu718, adyt, 127.0.0.1, taurash, Murillo, Clapagiul

Today's Birthdays
No members are celebrating a birthday today

Board Statistics
Our members have made a total of 20857 posts
We have 652 registered members

The newest member is Valienescu

Most users ever online was 197 on Apr 25 2005, 02:12 PM
********************************************************************

(iar aceasta ultima linie de jos s-a schimbat de dimineata de la 9:30 intr-una ... atunci spunea ca au fost 193 la 9:10 dimineata, apoi 195 ... acum se vede mai sus)
(iar la vizitatori idem ... m-as bucura sa fie asa de multi constant dar de azi dimineata nu a scazut sub 140 numarul lor)

Catre adiministratori/moderatori: Daca considerati aiurea acest mesaj ... il puteti sterge sau cum considerati mai bine.

Multumesc pentru intelegere,
raducu68
Cred ca mesajul e foarte util, s-ar putea sa fie vorba despre un atac perfid din partea unui hacker/cracker/hijacker si merita investigat.
RCS
QUOTE(raducu68 @ Apr 25 2005, 04:52 PM)
Cred ca mesajul e foarte util, s-ar putea sa fie vorba despre un atac perfid din partea unui hacker/cracker/hijacker si merita investigat.

Cu stima si vadita consideratiune raducule dar spune si tu stimabile ce e ala ,,hijacker'', nu de alta stimabile domn dar trebuie sa stie si ceilalti cine, ce si mai ales cu ce se manaca acest hijacker !!! Astept un raspuns din partea d-voastra stimabile domn raducu !!! Va multumesc anticipat pentru raspuns !! Cu stima si respect EU !!!! laugh.gif laugh.gif
AlexV
se numara toti userii pe 15 minute nu pe 5 minute cum e la daciaclub de ex si apar mult mai multi decat sunt pe forum la un moment dat. plus ca se numara si toti roboteii de la motoarele de cautare.

deoarece oricum vad ca ati dat-o in discutii despre hijacker si alte alea topicul e closed.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.