Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cine E Cu Xxx
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
vali79m
xxx
R19/16v
... smile.gif) clar !
vali79m
ma refer la asta care a inceput topicul cu clio euro 3, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
R19/16v
1. nu cred ca poate folosti altcineva decat tine profilul tau...decat daca iti mai stie si altcineva passu`...
2. nu vad de ce vorbesti asa frumos despre el, avand in vedere ca nu a creat un post cu caracter batjocoritor sau injositor pt tine sau pt oricine altcineva smile.gif deci...de ce te agiti asa rau ?!
sylvester
Rasfoind prin regulament am gasit asta :c) Nu este permisa sub nici o forma folosirea unui limbaj necivilizat si/sau obscen....asa ca poate o sa se sesizeze moderatorii sa stearga acest topic sau sa il modifice!
vali79m
eu unul la ultimul control medical nu inebunisem, in consecinta nu mai imi stie nici nevasta-mea parola ca sa zic asa, deci nu eu am scris topicul ala. nu m-a suparat ca a scris sau nu ceva frumos, ci doar ca a folosit numele meu.
PS: daca erai tu in locul meu, cum ai fi reactionat??
R19/16v
PM la admin ...

asa reactionam eu...
cmandrei
schimba parola si da pm la administrator ...
VladSoare
Primul pas, schimba-ti parola.
Al doilea pas, daca esti foarte sigur ca e ceva necurat la mijloc (pentru ca nu e obligatoriu sa fie; de exemplu, poate ca intri de la serviciu si ai parola salvata intr-un cookie ca sa intri automat de fiecare data, si poate ca un coleg de-al tau a vrut si el sa intre pe forum de pe calculatorul tau si l-a logat browserul automat cu numele tau), atunci vorbeste cu AlexV.
AlexV
am inceput sa scriu aseara un replay aici da se pare ca am uitat sa dau si send.
vali79m are contul suspendat deoarece a folosit un limbaj obscen.
cat despre mesajele alea care cica nu ii apartin, si eu cred ca varianta cea mai probabila este cea spusa si de Vlad. ip-urile de pe care vin mesajele sunt aceleasi. Toate mesajele din topicul clio euro 3 cu semnatura vali79m sunt scrise de pe un ip care a mai fost folosit si de userul emil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.