Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: manuale auto
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
Andy
fratilor care aveti si voi vreun manual de dacie (preferabil pt 1300). sunt bune si alte le de dacii ca le adaptez.mersi
marius-gabriel
andy ,cred ca s-a mai discutat pe forum asa ca incearca sa folosesti functia cautare...

eu am de ex agenda automobilistului vol 1 si 2 dar nu o am si in format electronic
tyka
cauta la biblioteca judeteana,eu am cautat si am gasit. 8) 8) laugh.gif laugh.gif
c1p0
buna idee tyka!!
tyka
vezi ,asta ideie si nu te costa nimic doar daca e bibliotecara tanara si frumoasa[teai scos] ca si mine. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
danny_nt
mda buna idee cu biblioteca asta sad.gif daca nu e cartea deja imprumutata pe un an de zile cum am patit eu..si voiam doar s-o scanez....cum naiba poti imprumuta o carte pe un an de zile??
paulp
Lume, lume, manualul exista, este publicat, costa 260K, Editura Tehnica, Corneliu Mondiru, reprint in 2003. Este in librarii sau pe situl editurii.

Si mai vedeti pe la tutoriale :wink:

Topic Closed. icon_twisted.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.