Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: maneta stergatoare
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
pleosc
pot pune maneta care actioneaza stergatoarele de nova la dacia 1410?

se potrivesc contactele?
whitesorcerer12
te mananca in....? icon_twisted.gif
pleosc
hai ma ziceti,ca aia veche se strica tot timpu si daca tot o schimb sa iau una mai rezistent.aia de nova pare mai de calitate
whitesorcerer12
sincer nu stiu siguir..imi inchipui ca da, dar nu se strica chiar asa de repede si cred ca una de nova e greu de pus, chiar daca se potrivesc contactele, ceea ce iar nu as crede 100%



mai cauta sa cumperi pana nimeresti una mai rezistenta, sau te intorci la mag si o schimbi pe bon de 2 -3 ori...

bafta1

vezi si la astia de au nova/supernova, da-le un privat:)
bogdan_o
Contactele nu se potrivesc de nici o culoare. Nici macar locasul ala nu se potriveste ca aia de Nova are prindere similara cu ceea ce ai tu la semnalizatoare si la faruri. Maneta de stergatoare de berlina are prindere gen buton.



Pana la urma, se poate orice, ca romanul e inventiv, dar nu cred ca merita in cazul de fata. Trebuie sa adaptezi o groaza.
pleosc
cahh,tre sa raman cu maneta minune
tyka
nu merge deoarece maneta dela nova merge numai cu releu,altfel nu tin contacti din ea. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
whitesorcerer12
lasa ca toti avem de aia icon_twisted.gif icon_twisted.gif
paulp
Teoretic nu merge.

Practic. Intreaba-l pe Liviu cum si-a pus manete de Cielo pe DSN. :wink:

Si-o sa vezi ca merge. Muncesti ca cablaje, fire, legaturi, dar...

Insa e destul de scump :wink: .

O maneta de Nova costa cam 800K tongue.gif
tyka
si ce faci dupaia ,te dai mare cai maneta de sters de la nova icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.