Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sistem prindere portbagaj pe DSN/Solentza FARA A STRICA
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
Nicu
se gaseste in carrefour

e facut de AutoMaxi, model SUPRA 10

pret 2.500.000LEI

instructiuni si folii de protectie se gasesc in interiorul ambalajului asa ca NU-L ARUNCATI decit dupa ce l-ati desfacut si citit
Mihai_E
auzi, da cind inchizi usa, nu atinge de suportu ala? apa nu intra ca am vazut ca se cam deformeaza chederul?.
Nicu
nu atinge usa

oricum insa, vine cu folii adezive care se lipesc in zonele unde ar putea veni in contact cu tabla, in felul asta nu freaca metal pe metal



pe ploaie nu l-am testat ca abia l-am luat, insa apa cred ca va trece de chederul de la streasina insa sper sa nu treaca de cele din jurul usilor.

la o adica putem gasi o solutie de etansare (schimbam chederele de la usi biggrin.gif )
bursuck
Suportul de greutate e cumva magnetic sau trebuie ingaurit plafonul ? Si inca ceva: La 2,5 milioane e o singura bara sau doua ?
Nicu
2 bare

rezemarea e pe cauciuc si nu are nimic magnetic si nici nu se gaureste nimic. in plus vine cu niste folii adezive care se lipesc acolo unde ar putea veni tabla pe tabla pt a evita aceasta situatie.
usurnairam19
SALUT AM SI EU O RUGAMINTE FOARTE MARE MA UIT DE CEVA VREME PE FORUM SI CAUT CU DISPERARE UN SISTEM DE PRINDERE PENTRU MASINA MEA [DSN] DATIMI VA ROG UN RASPUNS CONCRET DE UNDE LAS PUTEA PROCURA ORICUM MA INTERESEAZA SISTEMUL ACESTA FARA SA GAURESC CAROSERIA . CRED CA TREBUE SA FAC COMANDA CA PE LA TULCEA NU GASESTI MARE LUCRU . AJUTATIMA VA ROG rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.