Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bacauani, postati aici
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
StefanT
Ce-ar fi sa ne intalnim si noi la un gratar, ceva, intr-o sambata? Sau macar asa, o mica adunare, poate in parcarea stadionului. Ar merge? In Bacau au fost foarte putin adunari in ultimul timp, ba chiar deloc, si mi-ar placea sa particip la una.

Daca se aduna doritori, stabilim o data.
Bafta!
StefanT
Care vrea sa bea un Shake in parcare la stadion, in spatele McDonald's-ului?
Propun ora 14:00, duminica (10-09-2006).
Doritori?
Are cineva de prin Bacau autocolante cu daciaclub.ro?

Bafta!
Alex57
chiar ti s`a pus pata de o intalnire tongue.gif caauta topicu cu intalnirile din Constanta sa vezi ce veselie a fost acolo pana sau intalnit 5 oameni wink.gif
NYCKO22
sall pe cand o intalnire la bacau ?
sunt solentist si as vrea sa ne vedem sa mai ne cercetam monstrii
kobra_bc
duminica 13 iulie 2008 la ora 14.00 in parcarea de la stadion propun sa facem si noi o intalnire.eu am sa vin sigur, va astept acolo.am sa fiu usor de recunoscut icon_mrgreen.gif toata tara face intalniri in fiecare saptamana si noi chiar nu putem nici macar o data pe luna?asta e prea de tot, deci o sa mai vina cineva pe 13?
mitu2002
se mai fac intilniri in bacau io vin in fiecare sinbata la universitate(master)daca hotariti ceva sa ma anuntati ca sigur vin
apropo are careva colante "www dacia club.ro"?
kobra_bc
intalniri nu se fac pt ca nu vine lumea.am mai avut eu o tentativa sa organizez ceva dar nu am avut cu cine.poate daca ne adunam mai multi am face ceva dar asa...cat despre autocolante nu stiu pe nimeni dar poate gasesc la cineva.postati aici daca facem o intalnire ceva.
mitu2002
mda m-am lamurit
rodmanel
salut

akum am vz topicu, , , cand este de o intalnire vreaus a vin si eu biggrin.gif:D !!!
giman
Salutare..! Se mai organizeaza vreo intalnire..? Vin si eu cu cea mai mare placere.. wink.gif
BC08VDS
Cei care vor sa ne intalnim,sunt asteptati dumnica ora 14,00 in parcarea stadionului.In dreptul terasei de la Bulevard.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.