Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
B-53-SDP
Salut !

Am vazut aici pe forum ca mai de mult se faceau intalniri si in Bucuresti.

Ce s-a intamplat de nu se mai fac ?
zmeckeru
Ba da cipone...cica vineri 23 iunie la ora 22:00 la intrarea veche a parcului carol...daca ai chef da-mi un tel si merem impreuna. Eu ma duc sigur. Te pupa tata!Sanatate! biggrin.gif
zmeckeru
am ajuns la intalnire...pacat ca am fost doar 5 masini....sau ma rog...mai multe...inca vreo 3 renault megane...si am stat si am asteptat...si doar atatia am ramas... mad.gif
B-53-SDP
Da intradevar am fost si pacat nu am fost mai multi dar speram ca Vinerea viitoare in acelasi loc la aceeasi ora vom fii mai multi si poate vine si cine are stikere cu "daciaclub" pentru ca vrem si noi.
semit
pai daca ati stat ca bolovanii si n-ati intrebat si voi cine are stickere... tre sa vina omu sa vi le si puna pe masina???
PS: eram acolo.. Megane Negru.. neoane albastre wink.gif
B-53-SDP
Pai eu nu am vorbit cu tine daca tu esti cel cu stikere ci baietii au vorbit cu tine si au zis ca nu ai venit si asta e.

Saptamana viitoare o sa ma uit eu dupa tipe adica dupa numarul la masina daca ala e de la semnatura si aia e masina daca vii.
semit
nu a vorbit nimeni cu mine.. a venit un baiat si-a luat stickerul.. si a plecat.. voi erati cei cu testul de subwoofer? smile.gif.. next time.. ai masina in semnatura sau da-mi un pm si rezolvam altfel( doar in week-end) bafta si va astept
FLP
Vinerea urmatoare alta intalnire ?
B-53-SDP
Da noi eram acolo si chiar ti-am admirat neonele si cand ai venit si cand ai plecat.

Asta e data viitoare.

@Armandos

Asa speram si noi cativa vom fi acolo speram sa vina mai multa lume
ydaniel
tare faza:)) bai asta cu sdp esti in poli cumva?smile.gif)
B-53-SDP
Da sunt in poli de ce ma intrebi suntem colegi ? smile.gif
ga!nusha
Daca stiam veneam si eu...
B-53-SDP
Vad ca acest topic este vizualizat de multi memdrii ai forumului asa ca speram ca vinerea viitoare sa fim mai multi smile.gif
zmeckeru
Hello people...in sfarsit niste posturi la topicul asta...vinerea viitoare vom fi prezenti...eu si SDP ne-am anuntat...sa vedem cine se mai anunta...pe noi ne recunoateti simplu dupa avatare happy.gif ...
Off-topic : Semit, intr-adevar noi eram cei cu testul de subwoofer wink.gif Si ce sa zic...chiar frumoase neoanele alea ale tale...daca apari vineri,vorbim mai multe...

Sanatate! Drive fast, but safe! biggrin.gif
Ant
hmmmm, nu mai e embargo la discutiile de genul asta ?
Alex27Buc
QUOTE(zmeckeru @ 23 Jun 2006, 12:02)
Ba da cipone...cica vineri 23 iunie la ora 22:00 la intrarea veche a parcului carol...daca ai chef da-mi un tel si merem impreuna. Eu ma duc sigur. Te pupa tata!Sanatate! biggrin.gif
*




Unde e intrarea asta veche in Carol? Cea de la fantana zodiac? As veni si eu dc imi dati detalii.
B-53-SDP
Acolo este este se mai numeste intrarea veche aia pe la fantana si din cate stiu eu i se spune fantana farfurie.

Posibil sa aiba si alta denumire in orice caz acolo ne intalnim.

@Alex27Buc

Te asteptam si pe tine cu placere acolo.
ga!nusha
si pe la ce ora?? 22.oo?
zmeckeru
Vineri 30 iunie 2006, intrarea veche a parcului Carol, adica la fantana zodiac, sau fantana farfurie, cum naiba ii zice...la ora 22:00...mai simplu nu cred ca pot sa formulez happy.gif
Sper sa fim in numar mare...IF-11-VAL si B-56-SDP suntem prezenti sigur.
Ciao & Bafta! wink.gif
Octav
Daca nu uit , si eu voi fi....B 75 W X Y
ga!nusha
si io daca am timp(servici)...
FLP
Vin si eu smile.gif . Berlina Alba B-12-FLP. As vrea sa mai vina lumea cu dacii d`astea mai berline, mai de romani saraci sa ne mai dam si noi cu parerile.
romulus
Poate va vantura iara politia smile.gif Prietenii stiu de ce! tongue.gif
afh
QUOTE(Armandos @ 27 Jun 2006, 19:07)
Vin si eu smile.gif . Berlina Alba B-12-FLP. As vrea sa mai vina lumea cu dacii d`astea mai berline, mai de romani saraci sa ne mai dam si noi cu parerile.
*


sunt foarte de acord!
și poate îmi arată și mie cineva cum reglez gpl-ul.... icon_mrgreen.gif pe bune că vin...
ca să citez din big: adică să moară mama!
ga!nusha
QUOTE(romulus @ 27 Jun 2006, 19:21)
Poate va vantura iara politia smile.gif Prietenii stiu de ce! tongue.gif
*


nu cred ca o sa aibe motive...
(sa inteleg ca eu sunt prieten?)
romulus
QUOTE(ga!nusha @ 28 Jun 2006, 08:07)
nu cred ca o sa aibe motive...
(sa inteleg ca eu sunt prieten?)
*


Nu vad de ce nu biggrin.gif
zmeckeru
Lasa ca n-o sa comenteze politia...la urma urmei, acolo toata lumea care merge in parc isi parcheaza masina...si daca suntem cuminti, de ce s-ar da la noi?Daca totusi au ceva de comentat le luam o bere si gata... tongue.gif Dar sunt sigur ca ne lasa in pace...Nu facem burnout-uri, n-avem loc de liniute...asa ca...
romulus
Eu nu am absolut nimic impotriva sa va intalniti. Nu-mi trebuie justificari biggrin.gif Distractie placuta
valispeed
Vin si eu... cu ceva frumos zic eu....
B-53-SDP
QUOTE(valispeed @ 28 Jun 2006, 17:47)
Vin si eu... cu ceva frumos zic eu....
*



Presupun ca ai solenza asa cum scrie la semnatura. Te asteptam acolo.

Nu ii asteptam numai pe cei cu solenze ci pe cei care au orice tip de dacie numai dacie sa fie.

Vad ca tot mai multi se anunta ca vin ne intalnim acolo si sper sa vina cat mai multi sau cel putin cei care au zis ca vin

@IF-11-VAL : Vii Vineri la intalnire ? Da si tu un tel vineri seara.
semit
Pentru a respecta regulile forumului si pentru a nu se mai repeta vechile probleme.. trebuie anuntat ca aceasta intalnire NU ESTE OFICIALA, este doar o intalnire a prietenilor posesori de Dacia- RENO sau "By Reno".....
va astept cu autocolante tongue.gif
tarzy
salut

locatia respectiva este folosita ca loc de intalnire si de alti automobilisti (4x4 indigeni)
http://www.dtrn.ro/forum/viewtopic.php?t=1...der=asc&start=0

Joia incepand cu ora 19.00. si pana acum nu au fost probleme cu "militia"

am inteles ca vboi vreti sa organizati vinere ... de la ce ora?

nu vreau sa ma bag in seama aiurea dar ... vinerea ar putea fi foarte aglomerat si-n plus .... cel putin acum vara multa lumea isi ia asfaltul in roate si pleaca din bucuresti

va propun sa organizam tot acolo dar in alta zi dse pe la mijlocul saptamanii ... marti - miercuri si de ce nu chiar luni seara
zmeckeru
Nu cred ca e o problema ca e vineri sau ca e la 22:00...pana acum am discutat de ziua asta si de ora asta...cred ca daca incepem sa schimbam o sa ametim lumea si nu o sa mai vina nimeni...vinerea trecuta eram eu cu B56SDP, cu daedalus si inca o dacie 1310...plus vreo 3 megane-uri...dupa cate posturi au aparut acum si cati s-au anuntat ar trebui ca vinerea asta sa fim destul de multi...zic ca nu e cazul sa ii ametim acum...parerea mea...poate altcineva gandeste altfel.
Sanatate!
B-53-SDP
Corect si eu sunt de aceeasi parere nu e cazul acum sa schimbam locul si ora.

Maine cand ne intalnim la ora 22:00 o sa discutam cu totii si vom vedea daca schimbam locul de intalnire sau nu si vom anunta pe forum.

Pana atunci ne vedem Vineri 30 Iunie 2006 ora 22:00 la intrarea veche din parcul Carol (intrarea de la fantana care i se zice farfurie sau cum i se mai spune)

Bafta !
tarzy
mhai oameni buni nu va enervati, eu doar am propus nu am dat cu parul

vineri seara e cam dubios sa te duci la intalnire auto, vce naiba ... la ora aia vreau sa fiu super departe de canicula din bucuresti

daca va hotarati sa schimbati ziua ar fi excelent, bag mana in foc ca o sa se dubleze numarul de participanti
zmeckeru
QUOTE(tarzy @ 30 Jun 2006, 07:39)
mhai oameni buni nu va enervati, eu doar am propus nu am dat cu parul
*


N-a zis nimeni ca ai dat cu parul...era o parere a noastra...oricum, daca lumea e de acord sa schimbam ziua si ora, ne vom conforma si noi...dar momentan n-am auzit plangeri wink.gif
ne vedem diseara la 22:00...sanatate lume!
B-53-SDP
Am vazut ca au postat multi pe acest topic cum ca ar veni la intalnire si-au dat numarul de la masina si bineinteles ca nu au venit de ce ? mad.gif

@valispeed: Ai zis ca vii cu ceva frumos si ? Sau erai cel cu Loganul Rosu ?
semit
Loganul rosu dCi era Miker... smile.gif
B-53-SDP
Oameni buni, ne mai intalnim Vineri sau vreti sa schimbam locul sau ziua de intalnire ?

Sau putem foarte frumos sa ne intalnim in acelasi loc la aceeasi ora in aceeasi zi dar numai spuneti .

PS: Daca va anuntati ca veniti incercati sa va tineti si de cuvant va rog frumos
romulus
alcoholic.gif lurk0000.gif biggrin.gif
tarzy
QUOTE(B-56-SDP @ 4 Jul 2006, 12:05)
Oameni buni, ne mai intalnim Vineri sau vreti sa schimbam locul sau ziua de intalnire ?

Sau putem foarte frumos sa ne intalnim in acelasi loc la aceeasi ora in aceeasi zi dar numai spuneti .

PS: Daca va anuntati ca veniti incercati sa va tineti si de cuvant va rog frumos
*



daca se schimba ziua eu vin

numai w/e sa nu fie si ... dupa ora 19.00


a ... joi va avea loc intalnirea aro-istilor ... sunt convins ca o sa fie loc ptr toata lumea
B-53-SDP
Salutare la toata lumea!

Ia spuneti ne vedem Vineri la intalnire ?

Mai postati si voi pe aici ca veniti da sa veniti.

Hai fratilor sa fim si noi mai multi.
zmeckeru
Eu prezent... biggrin.gif , poate il conving si pe cumnatul meu sa vina cu noul lui Megane II Sedan... wink.gif
B-53-SDP
Salutare lume!

Vine cineva diseara la intalnire ?

La ora 22:00 la intrarea in parcul Carol, cea cu fantana farfurie sau cum se numeste.
B-53-SDP
Salutare lume !

Ma oameni buni, am vazut ca vinerea nu prea va placem sa facem intalnire propuneti voi o zi atunci si o ora la care sa poata ajunge mai multa lume.

Cineva a zis pe aici sa schimbam ziua, o schimbam da ziceti si voi cum vreti numai sa ne strangem mai multi.

Astept pareri.
tarzy
QUOTE(B-56-SDP @ 10 Jul 2006, 10:43)
Salutare lume !

Ma oameni buni, am vazut ca vinerea nu prea va placem sa facem intalnire propuneti voi o zi atunci si o ora la care sa poata ajunge mai multa lume.

Cineva a zis pe aici sa schimbam ziua, o schimbam da ziceti si voi cum vreti numai sa ne strangem mai multi.

Astept pareri.
*




pai ... hai sa zice-m marti seara - pe la 19-20, tot acolo
zmeckeru
altcineva?mai avem pareri?sau ishi da cineva acordul? happy.gif
Octav
Ramane marti?
B-53-SDP
Inca nu se stie oricum saptamana asta nu pot sa vin in nici o zi pentru ca plec din Bucuresti.

Poate pana ma intorc se mai gandeste lumea si posteaza pe aici si se si decide care va fii ora si ziua in care von face intalnirea.

Bafta multa !
B-34-SGM
Cand a-ti stabilit ceva, sa anuntati. Vin si eu la intalnire.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.