Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vopsire aripa stanga fata
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
bgcnet
Am gasit la un service asa "prin spate" fara acte tralala casierie direct la baieti sa imi vopseasca o aripa stanga fata de dacie 1310 in gri metalizat cu aprox 2 mil...ce parere aveti puteam sa gasesc mai ieftin? sau daca stiti pe cineva mai ieftin cu cuptor bagati aici; mersi
argon
Vopseaua ti-a facut-o pe calculator? numa manopera e atat? sau si materialele..
bgcnet
Manopera si vopseaua lor slefuit tralala pusa la cuptor...totul cu materialele lor mai putin aripa luata de mine...ce vreau sa stiu daca puteam sa ies mai ieftin de 2 mil...
argon
Daca esti multumit de ce a iesit, si nu se cunoaste diferenta intre aripa si restul, sau se cunoaste foarte putin, merita, asta e pretul pentru o lucrare buna.
bgcnet
QUOTE(argon @ 9 Jul 2006, 20:14)
Daca esti multumit de ce a iesit, si nu se cunoaste diferenta intre aripa si restul, sau se cunoaste foarte putin, merita, asta e pretul pentru o lucrare buna.
*



Nu nu se cunoaste diferenta a dat destul de bine si pe interior; oricum ma mira ma asteptam ca la o dacie vopsitul unei aripi sa fie mai mic totusi de 2 mil sad.gif
Zaheiu
Si mie mi se pare cam mult.
jonibi
Eu in Timisoara am dat 2 mil pt. vopsit, slefuit si pus aripa stanga fata si capota.
cipri20
putin cam mult dupa mine, dar, cum au zis si altii, conteaza cum se face lucrarea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.