Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: PROPUN INTALNIRE IN Constanta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95
ghost4ever
deci membrii clubui constanteni si nu numai care doriti / puteti sa veniti haideti sa organizam o intalnire ... staibilim un loc o ora si ... !! astept raspunsurile vostre...!! ce ziceti ?
pastrama
Daca stabiliti ceva ma anuntati si pe mine.
ghost4ever
QUOTE(pastrama_stelistu @ 11 Aug 2006, 00:51)
Daca stabiliti ceva ma anuntati si pe mine.
*



esti primul care nu la durut ... sa raspunda si u crezi ca mai sper!??

Eu am propus daca cineva preia initiativa e ok...
bobo77
Nu inteleg de ce nu postati la celalalt topic deschis pt constanteni, oricum nu veniti la intilniri de ce sa ocupam spatiul degeaba, mai bine le inchidem pe amindoua ca si asa sunt degeaba, chiar nu le vad rostul.
Rog un moderator cumsecade sa lipeasca acest topic la celalalt deja existent, sau sa le stearga...Acum sunt in Constanta, probabil ca miine ma voi intilni cu BAB, pe care o sa-l sun, singurul care a venit.
Vad ca se inghesuie lumea sa se intilneasca, aaaaa se gindesc sa stabileasca locul....Ati ratat intilnirea cu IRONICK, de la care zic eu aveati ce invata, pacat...Succes poate reusiti pina in2010 si ma anuntati cind reusiti sa va intilniti mai mult de 2...
ghost4ever
QUOTE(bobo77 @ 11 Aug 2006, 23:59)
Nu inteleg de ce nu postati la celalalt topic deschis pt constanteni, oricum nu veniti la intilniri de ce sa ocupam spatiul degeaba, mai bine le inchidem pe amindoua ca si asa sunt degeaba, chiar nu le vad rostul.
Rog un moderator cumsecade sa lipeasca acest topic la celalalt deja existent, sau sa le stearga...Acum sunt in Constanta, probabil ca miine ma voi intilni cu BAB, pe care o sa-l sun, singurul care a venit.
Vad ca se inghesuie lumea sa se intilneasca, aaaaa se gindesc sa stabileasca locul....Ati ratat intilnirea cu IRONICK, de la care zic eu aveati ce invata, pacat...Succes poate reusiti pina in2010 si ma anuntati cind reusiti sa va intilniti mai mult de 2...
*




draga bobo .. ce ipotetic suna biggrin.gif

vezi tu eu sunt membru de cateva saptamani si chiar vreau sa stabilesc o intalnire!

cat dece nu am continua topingul anterior pentru constanteti ? PENTRU CA NIMENI NU DA 2 BANI SI NU VA RASPUNDE DEAIA !!

cat despre faptul ca te deranjeza u ai rugat un modelator, eu as ruga un sofer de tir sa ...

p.s. nu stiu cine e ironik dar daca omul e strong si aveam ceva de invatat de la el regret... de la tine sigur nu am/avem..!!

bafta
bobo77
Pai tocmai pt ca iesti nou,ar trebui sa fii mai ponderat si sa nu mai "tipi" (citeste regulamentul),Oare chiar asa le stii pe toate de consideri ca nu ai ce invata? Cu atitudinea care o ai acum nu stiu cum vei reusi sa stabilesti o intilnire, cit despre IRONICK(nu trebuie sa-l stii personal) daca citeai forumul vedeai ca ai ce invata si regretele sunt indreptatite.
Citeste regulamentul de la intilniri si vezi ca bati in atac la persoana si eu chiar nu m-am legat de tine, dar daca te simti jignit , scuze.
ghost4ever
QUOTE(bobo77 @ 13 Aug 2006, 11:16)
Pai tocmai pt ca iesti nou,ar trebui sa fii mai ponderat si sa nu mai "tipi" (citeste regulamentul),Oare chiar asa le stii pe toate de consideri ca nu ai ce invata? Cu atitudinea care o ai acum nu stiu cum vei reusi sa stabilesti o intilnire, cit despre IRONICK(nu trebuie sa-l stii personal) daca citeai forumul vedeai ca ai ce invata si regretele sunt indreptatite.
Citeste regulamentul de la intilniri si vezi ca bati in atac la persoana si eu chiar nu m-am legat de tine, dar daca te simti jignit , scuze.
*




Sti ce nu inteleg? dece te-ai luat de topingul meu...! chiar vreau sa incerc sa propun o intalnire... ca nu am cu cine asta e trist..! sad.gif

p.s. nu am zis ca nu am ce invatat in materie tehnica de la tine, ma refeream strict la comporament...!

sorry

p.s. sper ca cienva sa ma sustina in aceasta intalnire...! in bucuresti se fac saptamanal cta doar e f mare dece nu am putea so facem macar lunar?
cristio_79
Si pana la urma ce s-a stabilit?
pastrama
Marti seara ora 20.35 in Portul Tomis...na!!!
Vine cineva?
eudin_umarian
QUOTE(pastrama_stelistu @ 13 Aug 2006, 19:21)
Marti seara ora 20.35 in Portul Tomis...na!!!
Vine cineva?
*




ce glumet esti! icon_mrgreen.gif

de Zilele Marinei, tu vrei sa ne gasim in Portul Tomis?! ha! hai ca-i buna! tongue.gif


le: oricum eu o sa fiu pe acolo...daca veniti va dau o bere! wink.gif
pastrama
Aolioooo...am uitat...ziceti voi un loc atunci.
eudin_umarian
din pacate sunt pieton in asteptarea golanului...dar nu zic nu, daca se stabileste o intalnire...


bobo77, poate iei initiativa si mai stabilesti o intalnire, vad ca ai experimentat ceva de genu', promit sa ajung si eu!
BAB
Nici sa nu va ganditi sa veniti cu masinile pe 15 august in Portul Tomis. Sigur, politia rutiera va bloca circulatia, inca de dimineata, atat dinspre Piata Ovidiu, cat si dinspre Poarta 1 Port Constanta. Eu propun doua lucruri:
1. Administratorilor: Mutarea continutului acestui topic, in topicul despre intalnirile constantenilor, deja existent;
2. Tuturor celor interesati: Intalnire in acelasi loc, duminica, 19 august, dimineata, pe la 8 - 9ceasuri.
OFF TOPIC: Recomand "Fantomei pe veci" sa faca afirmatii doar in nume propriu (la persoana I singular), sa foloseasca functia "search" si sa fie "fair play" cand e in "offside".
Multa bafta tuturor...
pastrama
BAB, e prea dimineata la ora 8-9...cel putin pentru mine.
Mai bine hai sa gasim un loc mai putin aglomerat si o ora mai decenta. tongue.gif

Sau tot in port, da in timpul saptamanii ca sa nu fie aglomerat, sa ne gasim mai usor.
ghost4ever
la cafe dar't in fata...? e cam aglomerat...!! ??

unde ar mai fi... ma gandesc un spatiu mai mare... zi cand ramane ? eu zic spre seara sau in weekend sa putem totzi...
radian
Duminica dimineata (19.08.2006) m-as baga si eu in seama cu voi, daca tot sunt in zona pentru vacanta... Ii acceptati la intalnire si pe cei care sunt ocazional pe litoral? Daca da, as dori detalii cu privire la locatie si la modul cum pot sa ajung acolo, nu prea cunosc Constanta.
radioman
Daca ramane batauta in cuie ora si locatia, va rog sa postati la final, ptr ca vreau sa vin si eu... cool.gif
pastrama
Hai ca e bine, vad ca au inceput sa se mai stranga doritori.
Gasiti un loc ca mie nu-mi vine.
ghost4ever
in spate la bazar gorbaciov cand urci spre pod de butelii, exact in spate la bazar e o parcare cam tot timpu goala... !! daca o stitzi...? undeva pe draapta...! care o stitzi dativa cu parerea ... d loc ? si hai so facem duminica la 16-18 ? well ?
red_dog 4 ever
Langa Brick?
pastrama
Da, da acolo e...o stiu si io. Merge.
red_dog 4 ever
Deci ramane pe duminica?
radian
Din Eforie Sud cum ajung acolo? Ramane pentru ora 16?
red_dog 4 ever
Daca e stabilit la ora 16 te intanlesti cu mine si mergem ca eu stau aproape de Dorally si e in drumul tau
pastrama
Bai Niculescule, unde zici ca stai? Ca s-ar putea sa fim vecini...io stau la Anda, la casa.
99AIM
Deci ramanem la 16-18 in parcarea din fata de la brick?
E chiar langa mine,vin cu un prieten,deci 2 Logane rosii....
L-am invitat eu si pe mr_symbol adica Adrian
pastrama
Pai ori 16 ori 18??? cel mai bine, io zic 17 ca sa fie toata lumea multumita.
99AIM
Deci duminica 20 aug la ora 17.00[SIZE=7]
pastrama
Deci...duminica 20 august tongue.gif
ghost4ever
clar ! duminic la 5pm in parcare de la brick ? nuu in parcarea vis a vis de strada care intrii la brick!

p.s. sa zica cine vine! eventual nr de tel sau ceva sa ne gasim...
radian
Cu scuzele de rigoare, numai pot participa. Duminca dimineata plec acasa, luni neaparat terbuie sa fie la birou.
ghost4ever
deci ? numai raspunde nimeni ca e sambata...!??!?
red_dog 4 ever
Pai daca a ramas stabilit duminica este ok
ghost4ever
QUOTE(ghost4ever @ 18 Aug 2006, 20:10)
deci ? numai raspunde nimeni ca e sambata...!??!?
*




stitzi totzi unde e parcarea aia ?

p.s. la ce ora sigur ...? duminica 20 august la ora 17 e ok ?
BAB
duminica la 17, parcare bazar
BAB
Imi cer scuze, dar se pare ca sunt probleme. Inainte de a posta mesajul de mai sus, nu am putut vizualiza nimic de la postul 11 incoace.
Pe deasupra, nici functia "edit" nu mai functioneaza. Inca odata, scuze, ne vedem maine la 17.00 in parcare la bazar. Bafta!
ghost4ever
fratilor sa nu apara erori si sa stam pe acolo aiurea...!! in parcarea din spatele bazarului... cine are nelamuriri crs_x id meu
pastrama
Ultima strigare!!!
Azi, ora 17 in parcarea din spatele bazarului...mai vine cineva?
ghost4ever
pastrama... vedem acolo daca mai vine cineva sau nu ! ca poate nu totzi au posibilitatea sa acceseze forumul asa usor...!
paul_p
La parcarea carui bazar va referiti ? Parca e un bazar pe filomon sarbu, imediat dupa benzinaria Mol, mai e bazarul ala de langa cimitir si cineva amintise de o parcare la langa Brick. Care e de fapt locatia ?
pastrama
In spatele bazarului Gorbaciov(la rusi), langa Brick.
ghost4ever
bazarul de langa cimitir, gorbaciov sau cum ii zice... in spatele lui este o parcare marisoasa mereu libera...! so...
pastrama
Mda...marea intalnire a avut loc...si am fost doar io cu ghost4ever.
Ce s-a intamplat? Restu de ce n-ati venit? A? mad.gif
paul_p
Nu v-am gasit sad.gif. Am dat ture pe acolo, m-am tot uitat dupa mai multe masini, dar nu am vazut nimic.
Probabil am trecut pe langa voi ...
pastrama
Data viitoare o sa facem un foc de tabara sa ne vedeti mai usor.
paul_p
Cred ca am trecut pe langa voi. Erati cu doua dacii albe. Ambii sprijiniti pe capota masinilor. Pe locul soferului masinii din dreapta era o tipa. Eu am intors chiar langa voi, dar ma uitam dupa mai multe masini, in special 1-2 loganuri rosii, ca asa se anuntasera.
Poate data viitoare. Mai ales daca se face si focul de tabara biggrin.gif .
ghost4ever
erau 2 dacii un sn a lu pastrama, si o berlina 1400 a mea.. verde metalizat ... so ..!! si p.s. paule daca tot ai intors acolo dece nu ai intrebat!!

p.s2. noi eram ca la mine in masina era o gagica deci e clar...! pacat puteam sa fim 3...
red_dog 4 ever
Imi pare rau ca nu am putut ajunge dar am fost in Delta la peste
ghost4ever
DACA TOTZI ATI AVUT PROBLEME NU ATI GASIT LOCUL PE NOI NUSH.. HAI MAI PROPUNETI VOI UNA SAPTAMANA ASTA!

P.S. EU ZIC DE LOC IN VIS VIS DE PETROM PE MALUL GHIOLULUI UNDE E BISERICA DE LEMN... CAND INTRII IN PARC LA STANGA !! SPER CA LOCUL ALA IL STIU TOTI..?!?!

WELL ? wub.gif
bobo77
Ce ziceti ne intilnim simbata 9 sept, la ora 10 in portul Tomis, sper sa nu ma intilnesc iar doar cu BAB.
@pastrama-cred ca-i o ora rezonabila nu?
Daca nici acum nu reusim este culmea, va rog fara tricouri cu Dinamo ca face alergie colegul nostru...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.