Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: trecerea frontierei cu dacii mai vechi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
DACIOSU
Dragii mei ,
Pe 2 septembrie ma duc ca tot omu' in concediu in Bulgaria ( Nisipurile de Aur ) biggrin.gif . Am o daciutza din 2000 Break tongue.gif ( cli ) . Intrebari : cine a fost recent pe la Bulgari .. pe unde este mai bine sa ies din tara ( costuri daca se poate ) si daca bulgarii fac figuri ca am o dacia mai veche ( 3 prezoane pe roata, Euro 2 ) ...
icon_mrgreen.gif Sunt disperat.
shefful
No offence, dar cate topicuri o sa deschizi pe tema asta? smile.gif Toata lumea zice ca se poate, daca zice cineva ca nu se poate vei fi mai fericit? console.gif Sa stii ca pe soselele Bulgariei nu circula numai Maybach...
DACIOSU
QUOTE(shefful @ 11 Aug 2006, 21:25)
No offence, dar cate topicuri o sa deschizi pe tema asta? smile.gif Toata lumea zice ca se poate, daca zice cineva ca nu se poate vei fi mai fericit?  console.gif Sa stii ca pe soselele Bulgariei nu circula numai Maybach...
*


gata am inteleg am si eu o fixatie biggrin.gif oricum multumesc coolspeak.gif
shefful
sa ne zici cum a fost, la intoarcere wink.gif
DACIOSU
QUOTE(shefful @ 12 Aug 2006, 00:18)
sa ne zici cum a fost, la intoarcere wink.gif
*


o sa va povestesc... Aventurile unei Dacii in Bulgaria
168.gif 168.gif sau "galceava inteleptului cu lumea sau jiudetzul sufletului cu trupul " o sa le spun celor de la hotel ca e un BMW seria 7 sub acoperire ca oricum la bulgaroi se ciordesc masini biggrin.gif .
Sunt dotat marunt de 5-10 euro pentru politisti ........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.