Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: V-ati inselat sotul/sotia?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Pages: 1, 2
Sony
Intrucat se poarta sondajele despre sex am initiat si eu unul.
Am specificat ca este doar pentru cei casatoriti nu pentru a-i elimina pe cei care au relatii stabile si de durata, ci pentru a evita copiii care si-au inselat partenera ocazionala. Probabil cu propria mana. wink.gif
driverx
Cand ai facut-o?
Devils
Vrea sa stie cati sunt ca el. tongue.gif
StefanT
Sa-ti fie rusine Sony happy.gif
Sony
Am facut-o de mai multe ori. Si constat in jurul meu ca sunt destui, dar as vrea sa stiu care categorie predomina.
eudin_umarian
QUOTE(Sony @ 21 Aug 2006, 11:13)
Am facut-o de mai multe ori. Si constat in jurul meu ca sunt destui, dar as vrea sa stiu care categorie predomina.
*




de cate ori? sa incepem si noi sa ne laudam, cat de taurasi "comunali" suntem! cool.gif
driverx
Si pe langa ca specificati de cate ori, neaparat sa specificati si cate femele ati rezolvat....da mai bine....
Sony
Bre, io vreau sa aflu doar daca mai sunt si barbati fideli.
driverx
Si daca totusi ar exista macar unul, atunci te-ai simti mai naspa pentru ce ai facut? Sau care e idea?
Marty
QUOTE(Sony @ 21 Aug 2006, 11:17)
Bre, io vreau sa aflu doar daca mai sunt si barbati fideli.
*


Bineinteles ca exista! Doar ca-s toti la orizontala, la 2 m. sub pamint. 04.gif

QUOTE(driverx @ 21 Aug 2006, 11:18)
Si daca totusi ar exista macar unul, atunci te-ai simti mai naspa pentru ce ai facut? Sau care e idea?
*


Cred ca s-ar simti bine stiind ca nu-i unicul. radmasa.gif
Devils
QUOTE(Marty @ 21 Aug 2006, 13:22)
Cred ca s-ar simti bine stiind ca nu-i unicul.

Cred ca era vorba de cei fideli... dupa cate am inteles eu, el nu se afla printre ei.
Sony
Bre, driverics-ule! Stiu ca nu sunt unicul! 04.gif
BAC
Eu n-am facut-o, dar nici n-am cautat si nici nu mi s-a oferit ocazia.
StefanT
Asta e un mod mai finut de a spune ca o sa ti-o pui cu prima femeie care se da la tine, daca iti place si tie, nu-i asa? sleep.gif
Liviu
Bai,

Dar daca tot va confesati aici, dati si numele celor cu care v-ati inselat nevestele .. si lasati si un nr de tel al sotiei ... asa, doar ca sa fie treaba facuta cu cap si coada !
argon
QUOTE(driverx @ 21 Aug 2006, 11:10)
Cand ai facut-o?
*



As mai avea eu de adaugat la intrebarea ta : Cu o femeie?
driverx
QUOTE(argon @ 21 Aug 2006, 13:12)
As mai avea eu de adaugat la intrebarea ta : Cu o femeie?
*



Hehe....interesant. Da' tu? Ti-ai inselat nefasta cu altceva decat o femeie? radmasa.gif
eudin_umarian
vad ca incepeti sa dati din casa... uf! unde duce caldura asta! icon_mrgreen.gif
argon
Pai poate isi iubeste masina asa mult incat http://www.youtube.com/watch?v=Z6s7AEecXwg
Marty
Chiar, chestionar pentru barbati: v-ati inselat sotia cu un barbat? radmasa.gif
driverx
QUOTE(Marty @ 21 Aug 2006, 14:08)
Chiar, chestionar pentru barbati: v-ati inselat sotia cu un barbat? radmasa.gif
*



Sau pet-ul (da' nu ala de cola). Da' de fapt...de ce nu si ala? Pentru cei cu picamer mic.

Sau masina, ca tot s-a pomenit si de segmentul acesta....
ovidiusoft
Nu exista "Nu mi-am inselat nevasta". Exista doar "Inca nu mi s-a oferit o ocazie suficient de atragatoare".

Parerea mea biggrin.gif
Pedro
Sony , eu cred ca vrei sa divortezi si nu ai gasit alta metoda decat sa te dai singur in vileag
driverx
Sunt curios cand o sa apara chestii de genu...asa mai cu nuante:

"Mi-am inselat nefasta daca doar m-am visat cu capul intre bucile colegei de servici?"
Ant
ce cap ? blink.gif
driverx
QUOTE(Ant @ 21 Aug 2006, 15:34)
ce cap ? blink.gif
*



Ala care vrei tu. radmasa.gif E la alegere. radmasa.gif
colombina29
@Argon: super tare clipul radmasa.gif Dar cum se cheama categoria astora care reg*leaza masini? CARoFILI? tongue.gif
scyla
QUOTE(driverx @ 21 Aug 2006, 14:53)
"Mi-am inselat nefasta daca doar m-am visat cu capul intre bucile colegei de servici?"
*



Astea nu se puneeee ph34r.gif
driverx
QUOTE(scyla @ 23 Aug 2006, 21:39)
Astea nu se puneeee ph34r.gif
*



Pe unii ii apuca mustrarile si de la astea radmasa.gif
Marty
QUOTE(driverx @ 23 Aug 2006, 22:50)
Pe unii ii apuca mustrarile si de la astea  radmasa.gif
*


Pe mine m-ar apuca erectia! 04.gif
scyla
QUOTE(Marty @ 24 Aug 2006, 09:09)
Pe mine m-ar apuca erectia! 04.gif
*



Pai si ce rezolvi? cool.gif
Marty
QUOTE(scyla @ 24 Aug 2006, 09:42)
Pai si ce rezolvi? cool.gif
*


Pot sa-ncerc sa rezolv o ecuatie c-o necunoscuta. 04.gif
scyla
Destul de simple (parca in gimnaziu se studiau?) Incearca macar o ecuatie cu doua necunoscute si daca prinzi curaj, baga niste polinoame cool.gif
sinaxis
Ma bag si aici. Inca un chestionar care... nu am cuvinte. Probabil pe initiator il mustra constiinta si vrea sa vada cati fraieri or mai fi in situatia asta. Sau poate nu are curaj sa-si ia vant la o asemenea isprava si vrea sa-si faca curaj statistic. Ca alt fel nu pot explica o atare curiozitate scabroasa. Nevestele voastre citesc cum va laudati desconsiderandu-le?

ps. puteti sa comentati cum vreti
Sony
Parinte, nu ma mustra constiinta. Mai rau imi pare cand vad ca atat de multe femei dorm singure, saracele! Nu are cine sa le inveleasca si sa le spuna "Noapte buna!". Crezi ca le este usor? Facem si noi tot ce puteam pentru ele, dar din pacate trebuie mai mult.
argon
Din pacate numarul femeilor in lume este mai mare decat cel la barbatilor, considerabil mai mare...

Drept e ca mai sunt unii dotati, si uite ce prostie fac !
1.6
[
QUOTE(Sony @ 24 Aug 2006, 11:51)
! Nu are cine sa le inveleasca si sa le spuna "Noapte buna!".
*


Tu mai si dormi la ele? blink.gif
payty
presimt aparitia unui nou chestionar : "cat de lunga o aveti?" biggrin.gif. Sau e deja?
sorin1983
sau ceva de genul : oare ma inseala nevasta? o da o nu votati!
marksman
QUOTE(payty @ 24 Aug 2006, 23:30)
presimt aparitia unui nou chestionar : "cat de lunga o aveti?"  biggrin.gif. Sau e deja?
*



Io presimt aparitia unui moderator care o sa faca ordine.
Nu ca nu ma distreaza vorbaria care se isca pe seama chestionarelor astea, dar zau asa, daca ati calcat pe bec macar tineti pentru voi sau scrieti intr-un jurnal intim pastrat sub 10 chei daca simtiti nevoia sa va confesati, nu sa postati in vazu lumii, ca nu stii cine citeste, te (re)cunoaste si dupa aia te intrebi de ce dormi pe pres.
Si am votat si eu, dar nu va spun ce. Vot direct si secret.
driverx
QUOTE(Illusi0n @ 25 Aug 2006, 00:49)
Si am votat si eu, dar nu va spun ce. Vot direct si secret.
*


Deci ti-ai inselat-o.... radmasa.gif
marksman
Domnu, la pollu' asta sunt doua optiuni: da si nu. Am ales una dintre ele.
Marty
QUOTE(1.6 @ 24 Aug 2006, 21:58)
Tu mai si dormi la ele? blink.gif
*

Cuba, vere! 04.gif

QUOTE(Illusi0n @ 25 Aug 2006, 09:14)
Domnu, la pollu' asta sunt doua optiuni: da si nu. Am ales una dintre ele.
*

E clar, ai calcat pe linga poteca! radmasa.gif
Pedro
E clar, ai calcat pe linga poteca! radmasa.gif
*

[/quote]

Se mai intampla, in romania drumurile sunt cam proste, unde mai pui ca in afara potecii , salbaticie cat vezi cu ochii, jungla tata, nu alta, boscheti care mai de care te imbie cu fructe care mai de care mai salbatice .
tatabobu
La cati oameni se caca-n poteca, mai calci si pe langa radmasa.gif
scyla
[quote=Pedro,25 Aug 2006, 10:17]
E clar, ai calcat pe linga poteca! radmasa.gif
*

[/quote]

Se mai intampla, in romania drumurile sunt cam proste, unde mai pui ca in afara potecii , salbaticie cat vezi cu ochii, jungla tata, nu alta, boscheti care mai de care te imbie cu fructe care mai de care mai salbatice .
*

[/quote]

Plus ca fructele de padure cica sunt foarte sanatoase. blush.gif
Pedro

[/quote]

Plus ca fructele de padure cica sunt foarte sanatoase. blush.gif
*

[/quote]


Cum adica "cica" vrei sa spui ca nu ai gustat si tu o zmeura ceva blink.gif ?
driverx
QUOTE(Pedro @ 25 Aug 2006, 12:36)
Cum adica  "cica" vrei sa spui ca nu ai gustat si tu o zmeura ceva blink.gif ?
*



Pruna maaaa...zii asa ca poate nu se prinde altfel....
Marty
Acu', daca tot suntem la capitolu' sinceritate, sa ridice mina ala care n-a mirosit o mizda tigancii-n viata lui! radmasa.gif
argon
adica asta?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.