Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Trece STEAUA de grupe?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Pages: 1, 2, 3
pastrama
Ia ghiciti ce am votat io ! icon_mrgreen.gif
StefanT
Tu ai votat pe prima si io pe a doua, da' oricum is afon cu fotbalul deci am pus acolo sa descurajez lumea icon_mrgreen.gif Nici macar la meci nu m-am uitat.... Scor? Nu ma-ntreba biggrin.gif
sorin1983
votat nu trece... dar sper sa nu fie asa biggrin.gif
clr

Si eu la fel ...
Mi - s stelist, dar eu unul sper doar la cateva puncte acolo. Sa dea Dumnezeu sa ma-nsel ...
scyla
Treceeee...Steaua sus rasaaaareeeeee
argon
Mi-ar place sa treaca, dar in dulcele stil stelist, se va face de cacao, si va veni cu coada intre picioare wink.gif
pastrama
Daca mai cumpara vreo 2-3 jucatori...io zic ca se poate. Daca reusete 2 victorii si un egal (din 6 meciuri) e calificata!
asybo2002
eu zic ca depinde in mare masura de grupa in care intra...dar cine stie Dumnezeu e sus si poate se uita si spre Romania...
paulp
Cine e Steaua? smile.gif
Marty
Ma scuzati, eu nu pot sa raspund, sunt in doliu! M-a dezamagit groaznic Standard! showfinger.gif
paulp
Sa speram ca deseara n-o sa fii in doliu de 2 ori smile.gif
pastrama
Hai ma Marty c-au jucat bine...atat au putut ei! biggrin.gif



Tareeeeeeee sunt curios ce-o sa zici diseara... icon_mrgreen.gif
sorin_f39
De ce nu așteptați să vedem cu cine o să cadă în grupă și după aceea să ne dăm cu părerea?
Marty
QUOTE(pastrama_stelistu @ 24 Aug 2006, 11:17)
Hai ma Marty c-au jucat bine...atat au putut ei! biggrin.gif
Tareeeeeeee sunt curios ce-o sa zici diseara... icon_mrgreen.gif
*



Fata de dezamagirea suferita aseara, nimic nu-mi mai poate intuneca ziua! Pentru mine, in fotbal, mai rau de atit nu se poate! Bucurie mai mare ca la Boro - Steaua 4-2 n-am trait niciodata, recunosc ca-mi dadusera lacrimile!
pastrama
Stai sa vezi ce-o sa ma bucur io diseara!
Marty
QUOTE(pastrama_stelistu @ 24 Aug 2006, 11:27)
Stai sa vezi ce-o sa ma bucur io diseara!
*



Fiecare cu bucuriile lui! 04.gif
scyla
QUOTE(Marty @ 24 Aug 2006, 11:23)
Fata de dezamagirea suferita aseara, nimic nu-mi mai poate intuneca ziua! Pentru mine, in fotbal, mai rau de atit nu se poate! Bucurie mai mare ca la Boro - Steaua 4-2 n-am trait niciodata, recunosc ca-mi dadusera lacrimile!
*


Dar de ce atata ura? Nu prea e sportiv, moare insasi esenta intrecerii sportive. sad.gif

L.E. ph34r.gif hooligans? ph34r.gif
paulp
QUOTE(scyla @ 24 Aug 2006, 11:30)
Dar de  ce atata ura? Nu prea e sportiv, moare insasi esenta intrecerii sportive.  sad.gif
*


Daca esti fan Boro, e normal sa fii trist wink.gif
EUROPE_
Depinde cu ce echipe o sa ajunga in grupe. Votez a 2 varianta, dar poate au noroc si termina pe 3.
avathan
am votat nu trece. Imi doresc sa treaca. Dar in halul in care joaca acum nu are nici o sansa in fata unei echipe serioase.
daca ar fi fost mai norocosi cei de la Standard Liege aseara ar fi fost lejer 3,4-0 pentru ei pana la pauza...
pastrama
Hai ma, las-o dreacu! 3-0 la pauza pentru aia?????? Pai daca e s-o luam dupa ocazii, numai Cristocea facea vreo 4-0 pentru Steaua.


Hai, gata cu off topicul ca-mi stricati bunatate de chestionar.
Marty
QUOTE(avathan @ 24 Aug 2006, 11:41)
daca ar fi fost mai norocosi cei de la Standard Liege aseara ar fi fost lejer 3,4-0 pentru ei pana la pauza...
*


Ma, tu te-ai uitat la meci in timp real sau l-ai visat in somn ? nedumerire.gif Nici eu nu pot afirma ce-ai spus tu acolo, ce dracu'! Scorul corect la pauza ar fi fost 0-2, dar, din pacate, n-a gasit Sa Pinto spatiul portii.
pastrama
QUOTE(Marty @ 24 Aug 2006, 12:00)
Scorul corect la pauza
*


Ar fi fost 1-1. icon_mrgreen.gif
clr
QUOTE(pastrama_stelistu @ 24 Aug 2006, 11:02)
Daca mai cumpara vreo 2-3 jucatori...io zic ca se poate. Daca reusete 2 victorii si un egal (din 6 meciuri) e calificata!
*



Cine te - a mintit?
Daca Steaua mai cumpara jucatori nu ii va putea folosi in Liga.
red_dog 4 ever
Am vazut ca a mai intrebat cineva si nu sa raspuns.Cine e stOAIA?
pastrama
E campioana Romaniei...aia e!

@clr...eventualii jucatori cumparati nu ne trebuie pentru Liga. Ne trebuie pentru campionat ca daca ramanem cu lotul asta, o sa lesine astia pe teren.
DragosP
QUOTE(clr @ 24 Aug 2006, 13:44)
Daca Steaua mai cumpara jucatori nu ii va putea folosi in Liga.

Lasă-l mă să viseze! biggrin.gif
Mai trebuia o opțiune la sondaj: "mi se rupe de Steaua și de fotbalul românesc, in general!" wink.gif
colombina29
Marty esti dinamovist ca mine sau rapidist ca soacra-mea?

Pastrama, te inteleg ca esti stelist, dar dupa meciul de aseara cand Nesu umbla ca musca beata pe teren si Carlos are paru' lung si mintea scurta, zic ca , din onoare, ai votat ca Steaua se face de kko! apropo asta nu e MIRC? happy.gif
pastrama
Nesu atata poate, dar este printre cei mai buni din Liga I. Carlos, aseara a facut un joc perfect, fara nici cea mai mica eroare.
Pana una alta, suntem in grupe, asa ca ciocu mic. 10561582.gif


Real Madrid
Lyon
STEAUA
Dinamo Kiev
sad.gif
DragosP
QUOTE(pastrama_stelistu @ 24 Aug 2006, 19:46)
Real Madrid
Lyon
STEAUA
Dinamo Kiev
sad.gif

radmasa.gif
N-ai nimerit clasamentul final al grupei:
Real Madrid
Lyon
Dinamo Kiev
STEAUA
icon_mrgreen.gif
Tot voia jiji să aibă echipe mari în Ghencea. taci.gif
colombina29
ATI PUS-O! radmasa.gif Nu cred ca prindeti nici uefa...

Rade Jiji da nu e rasul lui wink.gif)
sorin_f39
Acum am votat si eu. Imi pare rau pentru Steaua, insa nu cred ca va trece de grupe. Nici macar locul 3 nu-l va ocupa.

Daca insa va termina pe ultimul loc, ma voi bucura enorm pentru jiji. Nu si pentru Steaua.......
Liv05
Mdea...deci sper sa faca Steaua o figura buna ( desi nu prea e posibil ).
Ugly
Se face de cacao!
EUROPE_
Poate la meciurile de acasă o să marcheze și ei goluri, că la Madrid sau la Lyon nu prea văd. Iar cu Dinamo Kiev, îmi e cam greu să dau un pronostic. Depinde cum va juca Steaua cu ei, și cu ce echipă.
bobo77
Desi sunt stelist infocat,sper macar la locul 3 sa mergem in UEFA.
Ake
QUOTE(DragosP @ 24 Aug 2006, 19:55)
radmasa.gif
N-ai nimerit clasamentul final al grupei:
Real Madrid
Lyon
Dinamo Kiev
STEAUA
icon_mrgreen.gif
Tot voia jiji să aibă echipe mari în Ghencea. taci.gif
*



Ba si tu ai grestit total. Primii o sa termine cei de la Lyon, apoi Realul. In rest e bine...
pastrama
Vorbim la sfarsit!!! cool.gif
maxiK
Locul 3. singura victorie va fi cu real, acasa
pastrama
Baaaa da ce dracu aveti toti??? Chiar am luat-o razna si sunt singurul care crede ca Steaua se poate califica???
maxiK
se pare ca da ... esti singurul. mergi pe stadion / iti cumperi pachetul?
LE
BA NU, 16 au votat prima varianta.
pastrama
QUOTE(maxiK @ 5 Sep 2006, 08:44)
mergi pe stadion / iti cumperi pachetul?
*


Nu stiu daca pot...ca meciurile sunt fix in perioada cu restantele. mad.gif
Daca totul merge bine, sper sa ajung macar la doua meciuri.
maxiK
eu am sa rup 200 ron si am sa merg la toate trei.
nesimtiti cu preturile astea ... in ce dreaq o consta cadoul pt abonati?
SilviuB
Cadoul pt abonati e faptul ca o sa fie primii care stau la coada sa isi bilete pt CL. Dupa aceea vor putea cumpara bilete cei care vor pachetul pt cele 3 meciuri de acasa si la urma ceilalti care vor bilete pt un meci sau doua. Asa a zis Argaseala aseara la Europafm la emisiunea lui Ioanitoaia.
pastrama
Ei, dragii mosului sa va vad io ce mai ziceti acum(aia mai ai dracu)!!!
Mai sunt io singurul nebun care zice ca Steaua poate trece de grupa asta???
aly
Desi sunt dinamovist ma bucur de orice victorie a fotbalului romanesc in afara. Sper ca toate echipele romanesti sa ajunga cat mai sus in Europa.
In campionatul nostru ne putem manifesta simpatiile sau antipatiile insa cand o echipa romaneasca joaca afara mi se pare anormal sa tin cu adversarii.
Parerea mea.
UVN
QUOTE(aly @ 14 Sep 2006, 09:22)
In campionatul nostru ne putem manifesta simpatiile sau antipatiile insa ...
*



Corect, dar pe Borcea nu-l pot suporta !!! mad.gif Apropo: Domnu' Borceaaaaa !!! Ati vazut meciul aseara ??? Asa-i ca va placut ??? radmasa.gif
tony-s
QUOTE(aly @ 14 Sep 2006, 09:22)
Desi sunt dinamovist ma bucur de orice victorie a fotbalului romanesc in afara. Sper ca toate echipele romanesti sa ajunga cat mai sus in Europa.
In campionatul nostru ne putem manifesta simpatiile sau antipatiile insa cand o echipa romaneasca joaca afara mi se pare anormal sa tin cu adversarii.
Parerea mea.
*




Felicitari STEAUA !!!!!

Perfect adevarat desi eu sunt stelist vreau ca diseara sa bata si Dinamo si Rapid. Hai sa nu-i mai luam in seama pe conducatori poate in felul asta vor invata si ei ce inseamna fair-play-ul.
bobo77
Pastrama esti in grafic,deocamdata,dar mai este mult pina departe...
aly
Pastramaaaaaaaaaaaaaaaaaa v-am spart!!!!!!! 124.gif radmasa.gif gun3.gif party.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.