Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: INTILNIRI...in trafic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Slider
Miercuri am fost in Bucuresti...si m-am tot uitat dupa careva cu autocolant si suporti numere personalizate cu Daciaclub...n-am vazut pe nimeni...
S-a gasit careva in trafic?
Slider
Chiar nu a avut nimeni ocazia sa vada in trafic un coleg forumist?
AMW
ba da....dar acum ce vrei sa ne dam jos si sa ne imbratisam in mijlocul intersectiei?? biggrin.gif ii vezi autocolantu sau suportu de numar, iti zici in gand ca e co-forumist...eventual te uiti la nr...poate poate il reperezi mai exact...si dupaia iti vezi de drum...
Ci_co
Eu vazui unu cu nr de CT un break verzui cu suporti si autocolant ! Nu l-am putut opri ca eram la 2 masini in spatele lui si a luat-o la fuga smile.gif cum prind unu sar pe masina lui biggrin.gif
driverx
Eu am vazut un co-forumist din CJ. Dar i-am uitat si numarul. Stiu doar ca era o SLZ.
AMW
si eu intr-o seara acum vreo 2 saptamani am vazut un co-forumist...cu un renault megane cu nr B 52...erau vreo 5-6 in masina...undeva pe chei... eram cu alta masina, un leon preparat la seat...si cum nu sunt obisnuit ca la stop lumea sa se intoarca sa se uite la masina...sau sa mearga paralel cu mine sa vada masina...am accelerat...probabil ca au crezut ca vreau sa ma sparg in figuri...dar eu doar ma simteam privit..ca toti din masina aia se uitau si comentau...si nu imi placea... tongue.gif
argon
Mai bine faceai topic sa afle toata lumea de seat-ul ala radmasa.gif
AMW
m-am gandit sa sti wink.gif
parpanel
Sincer nu am vazut pe nimeni cu autocolant din ala in Gl. Eu sunt unicat... biggrin.gif
colombina29
Am vazut unu cu un Clio cu reno.ro. Da de ce nu scrieti renault? V-ati dat cu Prutianu?
FLP
Si eu am vazut un break verzui la o vulcanizare pe langa podul Ciurel, dar eu cum sunt mai timid nu m-am bagat in seama.
AMW
@FLP: tu ai sticker cu reno.ro pe maina cumva??
FLP
Nuuu smile.gif Eu e Daciot smile.gif deci www.daciaclub.ro
AMW
da...m-am prins...da am vazut o dacie tot cu FLP la nr care avea sticker cu reno.ro...asta mi-a atras atentia...ce cauta un sticker cu reno pe o dacie...da ma rog...probabil ca nu erai tu...da tot alba si berlina era wink.gif
semit
vazut @cipman vineri dimineata pe Pache Protopopescu pe la 10.. smile.gif , vazut de asemenea @attack destul de des pe Decebal.. si vazut CATANOS cu al lui Estate.. ca doar suntem vecini , nu ? tongue.gif
AMW
biggrin.gif si io pe @AL azi pe la piata gemeni...tunari etc...am mers ceva in spatele lui...
FLP
Daca te invarti pe langa piata gemeni sigur imi vezi masina ca eu pe acolo muncesc.
AMW
radmasa.gif radmasa.gif sa zicem ca undeva prin zona aia stau si eu tongue.gif
sonykel
eu nam vazut nici o masina din dacia club sau reno...
dar in schimb am vazut multe din daewoo club si mai rar din wv club...
Mie mia vazut cineva masina in trafic???break auriu busit in cur,autocolant pe luneta...
l@u
Eu o vad pe asta in fiecare dimineata....ca doar e a mea radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.