Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: MICHAEL SCHUMACHER
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Motor Sport > Formula 1
Pages: 1, 2, 3, 4
gabize
Din păcate, era de așteptat.
Șansele care se mai vehiculează sunt pur teoretice.
Solon
O sa fie cam ca la Ariel Sharon. Usor, usor se uita de el. Nici presa nu prea are ce sa scrie de el. Probabil se va afla mai mult când va muri.
Cum am zis de nenumarate ori, normal nu va mai fi.
Markos
O veste buna!
gabize
Tare mi-e frică că e doar un alt comunicat de presă, fără acoperire.
Să sperăm însă că mă înșel.
espacern
E reala stirea.......a iesit din coma si a parasit spitalul!

@+
gabize
Să-i ajute D-zeu să fie iar om.
meganus_bicorpus
Uraaaaa!!!!
yoncv
Cica a ajuns la Lausanne, tot la spital, pentru recuperare.
GIC
Dar, dar mai are sechele.
corbex
Nici chiar lui asigurarile nu vor sa-i plateasca spitalizare sine die.
centurion
Ma gandeam acum, in timp ce scriam despre Ferrari pe topicul "Japonia GP" : este incredibil cum te uita lumea. Ma asteptam sa vad in acest sezon, in special pe masinile Ferrari, dar si la Mercedes, un mesaj permanent pe masinile de F1: 'Forza Schumi'. Nimeni (adica Ferrari in primul rand, Mercedes apoi) nu a facut acest lucru.
Nu costa nimic sa apara in permanenta mesajul asta pe masini, dar ar fi valorat enorm din punct de vedere uman.


4 Oct 2014, 09:22:
In dimineata asta, la finalul calificarilor, au aratat masinile Mercedes de aproape. Au mesaj scris pe ele : "keep fighting michael". Deci retrag ceea ce am scris mai sus despre Mercedes.
Astept sa fac acelasi lucru si la Ferrari.
Markos
QUOTE
Moncet a mai dezvaluit si motivul pentru care Schumacher a intrat in coma dupa accidentul de ski din Alpii Francezi.

"Problema lui Michael nu a fost cazatura, ci camera Go Pro montata pe casca sa, ea a cauzat ranile creierului", a spus Moncet.
gabize
Dacă e adevărat ce se zvonește, MICHAEL SCHUMACHER a plecat dintre noi... sad.gif
Victoras2001
N-a plecat. Da e ca si cand ar fi facut-o.
bucatzel
Citez si-aici de dincolo

QUOTE(M.C. @ 10 May 2016, 14:55)
Din fericire,a fost gluma unor cretini.
http://www.stiripesurse.ro/site-din-belgia...rit_994289.html
Au si altii imbecilii lor.... 022.gif
*




QUOTE(Han Solo @ 10 May 2016, 15:52)
Situl 'adevărat' e sudpresse. Nordpresse e o combinație de TNR cu charlie hebdo, cu dimensiunea suplimentară pur belgiană ca în nord sunt flamanzii, deci tous les coups sont permis.
*




QUOTE(bucatzel @ 10 May 2016, 17:11)
Am vazut cand ai mentionat la motorsport, da' m-am luat cu altele si-am uitat.

Prima oara :
https://www.google.de/search?client=opera&q...=UTF-8&oe=UTF-8

Daca nu apare la latest news pe acolo, posibil sa nu fie adevarat...
*


gabize
Yep, se pare că a fost o știre falsă.
Deși, din puținul lăsat să iasă la iveală despre starea lui Schumi reiese că șanse de mai bine nu mai există pentru el. E viu doar biologic... sad.gif
corbex
E ca un venit garantat pentru spital. Se asteapta luare de pozitie din partea asigurarilor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.