Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: suport detector radar
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Detectoare Radar
ccezar2004
am detectorul, am piesa metalica in care se prinde DAR nu am ventuzele cu care se prinde de parbriz... are idee cineva unde gasesc astfel de ventuze? sau suportul metalic cu tot cu ventuze? cam ce este in jousl acestei pagini
e un whistler 1780
CT sau BUC!

mersi!
RoVal1972
Iti dau eu suport cu tot cu ventuze. Cat dai pe el ?
ccezar2004
5RON? 10RON?
RoVal1972
Al meu e de la Uniden. Daca ti-e bun, ti-l dau.
ccezar2004
@RoVal1972

il mai dai?
red_dog 4 ever
Daca te ajuta cu ceva iti dau eu niste ventuze de la un Cobra cheers.gif
ccezar2004
daca se potrivesc de ce nu?... poate ne vedem maine... ca vad ca esti din ct
bashtalu
scuze ca ma bag in topicul acesta, am si eu nevoie doar de ventuze pentru un cobra, are cineva?
sau suportul cu totul, sper sa se potriveasca
eu am cobra9930
ventuzele mele le-am lipit pe parbriz cu picatura si au cazut, sunt pline de lipici si nu se mai curata
multumesc mult
klaus
Da' ventuze de la parasolarele alea de se pun in geam, la 5 ron bucata cel mult, cu 2 ventuze incluse nu merg?
bashtalu
am rezolvat problema
mi-a dat cineva 2 ventuze de la perdelutele ce se pun in geam, cica se gasesc in targ ventuzele astea. normal ca nu sunt ca cele initiale, dar se potrivesc in gauriele respective, nu cad-asta e cel mai important si sunt un pic mai mari la palnia care se lipeste pe parbriz
eu sunt foarte incantat
va recomand sa mergeti prin targ sa intrebati, chiar o sa merg si eu sa vad
multumesc
memyselfandI
salutare, e vreun magazin prin bucuresti de accesorii pe detectoare ? m-ar interesa cablu de alimentare si suport pt un bel.


multam
BigEdy
Cabluri se gasesc in multe locuri dar cel mai ieftin am vazut aici ,iar suport chiar nu stiu de unde blush.gif
Cornel001
Am un cablu de alimentare whistler, si din mufa auto (aia care intra in priza 12v) au picat niste piese, am recuperat siguranta, nu stiu daca recuperez capacul. Gasesc piese d-astea undeva sau tre sa iau alt cablu ? ventuze care se potrivesc pt whistler inteleg ca gasesc in targ. am pierdut una.
vi_escu
Sunt seturi de ventuze pe la astia care vand diverse acareturi pentru baie.
aicidincolo
are cineva o pereche de ventuze in plus? ca ale mele nu mai tin deloc... multumesc anticipat
k0b3
Caut o pereche de ventuze pentru un Cobra. Daca are cineva, astept PM, ale mele s-au rupt dupa 300.000 km biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.