Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mai vine cineva la intalnirile din Iasi?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
randomm
Am vorbit cu paulp si am inteles ca intalniri s-ar mai face ele numai ca nu prea mai vine lumea. Deci, iesenii, ne intalnim sambata asta la o discutie si o bere fara alcool (cu alcool care are sofer tongue.gif ). Dati si voi cu parerea, sa stiu daca mai vine cineva, sau o sa stau singur in parcare... radmasa.gif
paulp
Eu am fost plecat din localitate simbata asta, iar simbata trecuta am avut intilnire la Bacau cu membrii altui forum tehnic wink.gif
Incerc sa ajung pe 2 nov.
dil
Va invitam la intalnirea reno, asa ne vom strange mai multi. Saptamana asta ne intalnim duminica la ora 18 la Palat.
paulp
Aducem si lanternele? E prea bezna si prea frig la ora aia, un 13 ceva?
dil
Avem faruri... smile.gif Si ocricum Palatul e luminat. wink.gif

Acolo e locul de intalnire, apoi vedem unde mergem la un loc cu lumina si caldurica. (Nu neaparat pe lumea cealalta.)

Intalnirea e stabilita deja pentru ora 18.
dil
Informatii suplimentare despre intalnirile forumului reno.ro gasiti in topicul asta (intre timp locul si ziua sau ora se pot modifica). Sunteti bineveniti la orice intalnire!

@paulp: Pe la ora 18 ti-am vazut pe acolo. wink.gif Ne-am uitat prin prejur dar nu te-am vazut.
paulp
Eram in biserica la o cununie wink.gif
dil
Asa ne gandeam si noi, insa aveam dubii ca nu am vazut floricele pe masina.
paulp
Era o cununie mai ciudata, fara tam-tam, cu lautari si alea-alea wink.gif
paulp
Pentru cei care mai au nostalgii si curiozitati, intilnirile vechilor membri daciaclub Iasi se tin tot simbata de la 13 in parcarea de la Fac de Chimie pe Splai.
E drept ca sint f putin dacii, pentru ca majoritatea membrilor vechi au altceva acum.
Din cei care mai veneau pe la intilniri, Dragos a trecut la Seat (asa ca o sa-i gasiti si pe membrii VW Club acolo), eu la Ford (asa ca o sa vedeti ceva Focusuri si eventual Mondeo prin zona), Laur la Pejo (dar din astia doar el e reprezentant, si nu prea ne-a mai vizitat), Sod si Manuel (si Liviu cind o mai veni in Iasi) cu Meganne, si Cristi cu Octavia.
Dupa cum vedeti avem di tati smile.gif

Pozele sint de simbata trecuta wink.gif
randomm
Si eu care ma gandeam sa propun o intalnire la un gratar..... Oricum e bine de stiut ca inca va mai adunati in parcare, o sa vin si eu sa reprezint cu mandrie marca nationala. smile.gif
paulp
Daca dai tu grataru, vin eu cu berea fara alcool smile.gif
HotWheels
Se mai fac intalniri? Daca da, unde/cand/cum? unsure.gif
randomm
Am trecut azi pe la 13:05 pe langa parcarea de la Chimie.. si batea vantul, si la propriu si la figurat. Hai ma.... cat de religiosi puteti fi?
ROMIAU59
Salut.
Eu sunt nou paici, de fapt am user si citesc forumul de foarte mult timp, dar postez pt prima data. As vrea si eu sa vin la o intalnire in Iasi, dar dupa cum se pare nu prea se mai fac...
Oricum, astept un raspuns de la voi, daca simbata asta, 19-10-2007 o sa vina cineva la intalnire si unde o sa se faca.
Inca nu va cunosc dar m-as bucura foarte mult sa va stiu.
P.S. sunt mandru detinator a unei SLZ biggrin.gif
Bafta si drum bun !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.