Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand instalatii Xenon after-market
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
skyline79
Postez pentru un prieten:

Mai este doar un kit H1 de 12000k, nou, sigilat.

Kitul este compus din: becuri HID de 35W (2 buc.), convertor de inalta tensiune (balast) electronic (2 buc.), starter (2 buc.), set cabluri si conectori de inalta si joasa tensiune prevazute cu relee si sigurante fuzibile, set accesorii pentru montaj, manual de instalare si utilizare.

Pret: 180 euro/kit fara montaj, 200e cu montaj

Pentru detalii postati aici sau pe pm.
laguna_2_interceptor
- cel din poza este de 12000K? pare mai mult de 10000... poti face rost(sau prietenul) de 14000K? sunt interesat sa iau 3 kituri...
skyline79
e 12000k pus pe far cu oglinda, plus ca poza iti altereaza culoarea reala. Nu te pot ajuta cu 14000k smile.gif 5-6-8-10-12kk. Si pt ce tip de bec te-ar interesa?
JADRRO
ai si de 6000 sau 8000k pentru un Megane ?
claus
h7 si h11 ai ?
skyline79
Jadrro, ce tip de bec ai?

Claus, cu H7 se rezolva, maine iti zic si de H11. Ce temperatura te-ar interesa?
skyline79
Poze noi, 12000k
skyline79
In curand stocuri noi, cine mai e interesat?
laguna_2_interceptor
- interesat in continuare de 14000K, 3 kituri: H3, H7 si H11... poate un discount avand in vedere pretul cu care pleaca de la producatorul din Hong Kong... smile.gif
mbc
ma intereseaza pt masina din semnatura. da-mi pm
b06fcn
Pentru un Opel Corsa Cosmo din 2005, farurile alea cu lupa, vreau ceva sa lumineze bine ca noaptea tre sa merg cu faza mare ca sa vad ceva...
Astept PM. Daca iese bine, mai am inca doua de facut dupa aia...
skyline79
laguna2, eu nu cumpar din hong kong, daca stii tu mai ieftin pe acolo, esti invitatul meu sa cumperi smile.gif si poate ne vinzi si noua la un pret bun. pana una alta asta e ce am si ce pot sa-ti ofer. nu am 14 mii , doar max 12
mbc ce tip de bec ai?

b06fcn ce tip de bec ai si tu?
skyline79
Au sosit si kiturile. Cine mai vrea? smile.gif
skyline79
A mai ramas un H1 8000k. smile.gif
skyline79
up
marius80_eugen
Un H4 bi-xenon ma intereseaza la un pret bun !
skyline79
Ce intelegi tu prin pret bun?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.